,فوتبال بانوان

مجله سورنا: برتری پُر گل تیم ملی بانوان برابر لبنان

مجله سورنا: کد خبر: 1567121/13 زمان: 13:59   1397/08/17 بازدید: 315

ملی پوشان فوتبال بانوان ایران با نتیجه ۸ بر صفر تیم ملی لبنان را شکست دادند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال زنان ایران که در مسابقات مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با تیم های لبنان و هنگ کنگ در گروه B قرار گرفته، از ساعت ۱۱:۳۰ امروز در چونبوری تایلند به مصاف تیم ملی لبنان رفت.

 

زهرا خواجوی، فاطمه امینه، فاطمه سهرابی، الهام فرهمند، زهرا سربالی، افسانه چترنور، زهرا قنبری، سارا قمی، سمانه چهکندی، سارا ظهرابی نیا و هاجر دباغی ۱۱ بازیکنی بودند که ترکیب تیم ملی بانوان ایران را مقابل لبنان تشکیل می دادند تا نخستین مسابقه خود در رقابت های مقدماتی المپیک توکیو را برگزار کنند.

 

ملی پوشان فوتبال بانوان ایران در نیمه اول دیدار برابر لبنان به پیروزی ۳ بر صفر رسیدند که سمانه چهکندی(۲ بار) و زهرا قنبری موفق به گلزنی شدند.

 

در نیمه دوم نیز نمایش هجومی تیم ملی بانوان ادامه پیدا کرد و زهرا قنبری(۲ بار)، هاجر دباغی(۲ بار) و ملیکا متولی توانستند دروازه لبنان را باز کنند تا ایران در نخستین دیدارش در این رقابت ها به پیروزی ۸ بر صفر دست پیدا کند.

 

تیم ملی بانوان ایران از ساعت ۱۱:۳۰ روز سه شنبه هفته آینده در دومین و آخرین بازی خود در گروه B مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ به مصاف تیم هنگ کنگ می رود.