,تلگرام,تلگرام ایکس,تلگرام x

مجله سورنا: به روزرسانی جدید برای تلگرام X

مجله سورنا: تلگرام به روز رسانی جدید نسخه X پیام رسان خود را ارائه کرده است که ویژگی ها و امکانات جدید را به همراه دارد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در ادامه با تکفارس همراه باشید.

تلگرام x نسخه پیشرفته از اپلیکیشن پیام رسان محبوب تلگرام است که ویژگی های بیشتری را نسبت به اپلیکیشن اصلی شامل شده و کنترل های بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. براساس گزارش وبسایت GSMARENA، یک بسته به روزرسانی بزرگ برای تلگرام X ارائه شده که ویژگی ها و امکانات جدیدی را شامل می شود.

در به روزرسانی جدید تلگرام ایکس، قسمت اعلان ها کاملا نوسازی شده و تیم توسعه دهندگان، Notifications 2.0 را برای آن معرفی کرده اند. حالا رفتار اعلان ها به شدت بهتر شده، اعلان ها قابل اطمینان تر شده اند، ویژگی های شخصی سازی به آن ها اضافه شده و از همه مهم تر سازگاریشان با مصرف باتری بالا رفته است. گروهبندی بهتر اعلان ها و تنظیمات اعلان مربوط به حریم خصوصی نیز از طریق به روزرسانی جدید به تلگرام x اضافه شده است.

علاوه بر بهبود قسمت اعلان ها، به روز رسانی مذکور همچنین قابلیت نظر سنجی، بهبود عملکرد کلی و کنترل بهتر روی اطلاعات را نیز ارائه می کند. شما با استفاده از به روزرسانی جدید قادر خواهید بود تا در مواردی مانند به سرقت رفتن دستگاهتان، تمام اطلاعات مربوط به تلگرام ایکس را از راه دور حذف کنید.

به نظر می رسد که با این به روزرسانی شمار کاربرانی که نسخه X را به نسخه اصلی تلگرام ترجیح می دهند افزایش پیدا کند. شما در این باره چه فکر می کنید؟ هم اکنون کدام نسخه از پیام رسان تلگرام را بر روی دستگاه خود نصب کرده اید؟ آیا به طور کلی از این اپلیکیشن استفاده می کنید؟ با ما در بخش نظرات همراه باشید.

0