,هوآوی,honor,emui

مجله سورنا: EMUI حالا بیش از ۴۷۰ میلیون کاربر فعال دارد

مجله سورنا: براساس اعلام مقامات هوآوی، رابط کاربری EMUI این کمپانی توانسته است به محبوبیت چشمگیری بین کاربران گوشی های هوشمند دست پیدا کند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در ادامه با تکفارس همراه باشد.

 EMUI، رابط کاربری مبتنی بر اندروید ویژه گوشی های هوشمند هوآوی و Honor، اخیرا توانسته به رکورد روزانه بیش از ۴۷۰ میلیون کاربر فعال دست پیدا کند. منبع این اطلاعات رئیس بخش نرم افزار هوآوی در گروه تجارت مصرفی کمپانی، جناب ونگ ژنگلو است. وی روز گذشته طی نشستی رسانه ای در کشور چین به دستیابی هوآوی به این موفقیت اشاره کرد.

ونگ ژنگلو به رشد EMUI نسبت به سال های گذشته نیز اشاره کرد که البته این مسئله با توجه به آمار فروش گوشی های هوآوی و Honor نمی تواند اصلا چیز شگفت آوری به حساب بیاید. در حال حاضر EMUI با ۷۷ زبان مختلف در ۲۱۶ کشور یا منطقه متفاوت در دسترس است.

,هوآوی,honor,emui

آقای ونگ همچنین به ویژگی های کلیدی ارائه شده توسط نسخه های مختلف EMUI نیز اشاره کرد و به نوعی آن ها را علت موفقیت کنونی این پوسته اندروید معرفی کرد. EMUI 5 ارائه یک سیستم عامل سریع و سبک را شاهد بود، EMUI 8.2 ویژگی  GPU Turbo را اضافه کرد، EMUI 9 ویژگی Link Turbo را شامل می شد و جدیدترین آن ها یعنی EMUI 9.1، برای عملکرد بهتر به همراه یک فایل سیستم بهبود یافته و Ark کامپایلر هوآوی ارائه شد.

این اخبار درحالی منتشر می شود که هوآوی در راس سیبل حملات دولت ایالات متحده به کمپانی های تکنولوژی چینی قرار دارد و به نظر می رسد که غول تجهیزات ارتباطی می خواهد با اخباری این چنین نشان دهد که این فشار ها نتوانسته تاثیری در رشد فعالیت هایش بگذارد.

شما در این باره چه فکر می کنید؟ به نظر شما چه چیزی باعث شده است که رابط کاربری EMUI تا این حد در بین کابران گوشی های هوشمند محبوب شود؟ با ما در بخش نظرات همراه باشید.

0