,mi cc9,mi cc9e,شیائومی

مجله سورنا: رونمایی از گوشی‎های شیائومی Mi CC9 و Mi CC9e

مجله سورنا: شرکت چینی شیائومی به زودی از مجموعه‎ای جدید از گوشی‎های هوشمند رونمایی خواهد کرد که شاید خیلی‎ها به دوربین این دستگاه‎ها انتقاد داشته باشند. در ادامه به جزئیات خبر می‎پردازیم، با تکفارس همراه باشید.

بر اساس اخبار منتشر شده، یکی از مؤسسین شرکت چینی شیائومی، آقای لی جون اعلام کرده که این شرکت قصد دارد فردا سری جدیدی از گوشی‎های هوشمند خود را رونمایی کند.

به تازگی شیائومی یک پیش نمایش از گوشی هوشمندی که به دوربین سلفی فوق‎العاده‎ای تجهیز شده بود را منتشر کرد که سبب شده تا Xiaomi Mi CC9 و Mi CC9e را اولین گوشی‎های مجموعه‎ی جدید بدانیم.

گوشی هوشمند Xiaomi Mi CC9 از یک دوربین چرخنده موتوریزه بهره می‏برد که دقیقاً مشابه‎ دوربین Asus Zenfone 6 است و انتظار می رود که سخت‎افزار مشابه ای را نیز داشته باشد. یک دوربین ۴۸ مگا پیکسلی اصلی در کنار لنز فوق عریض و یک لنز تله ‎فوتو ترکیب دوربین‎ این دستگاه‎ را تشکیل می‎دهند.

شیائومی Mi CC9 به یک پردازنده اسنپدراگون ۷۳۰ تجهیز شده و با رنگ مرواریدی و کناره‎های صورتی به نظر می‎رسد سعی در جذب توجه زن‎ها داشته باشد.

,mi cc9,mi cc9e,شیائومی

انتظار می‎رود که گوشی هوشمند Mi CC9e، دقیقاً مشابه Mi 9 باشد و به پردازنده اسنپدراگون ۷۱۲ و یک باتری ۴۰۰۰ میلی‎آمپری با شارژر ۱۸ واتی تجهیز شده باشد. احتمالاً از دوربین سلفی ۳۲ و دوربین اصلی ۴۸ مگا پیکسلی برخوردار باشد. دوربین اصلی ۴۸ مگا پیکسلی همراه با لنز‎های تله فوتو و فوق عریض.

شما همراهان گرامی در صورت تمایل می توانید نظر خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید، همچنین کانال تکفارس را در تلگرام با شناسه techfarscom@ دنبال کنید.

0