,گوشی,اچ تی سی,desire 19 پلاس

مجله سورنا: اچ تی سی Desire 19 پلاس به زودی عرضه خواهد شد

مجله سورنا: همان طور که می دانید زمانی نه چندان دور اچ تی سی یکی از بهترین شرکت های بازار بود و فروش زیادی داشت. گوشی های هوشمند این شرکت کیفیت بالایی داشته اند و در نوع خود زیباترین بودند. هیچ گاه گوشی M8 را فراموش نمی کنیم که با ظاهر فلزی خود دل هر کسی را می برد. در هر صورت این برند افت چشم گیری داشته و دیگر محبوبیت قبل را ندارد. اما اچ تی سی Desire 19 پلاس این جاست تا به این برند کمک کند. در ادامه با تکفارس همراه باشید…

چند ماه است که خبری از اچ تی سی نیست و گوشی جدیدی از این شرکت عرضه نشده است. اما حالا شاهد معرفی های پی درپی هستیم تا دوباره این برند به جدول پرفروش ترین برندها برگردد و محبوبیت از دست رفته خود را باری دیگر احیا نماید. اج تی سی Desire 19 پلاس برای تحقق همین موضوع به بازار عرضه خواهد شد. این گوشی توسط شرکت اچ تی سی معرفی شده و قرار است به زودی به بازارهای جهانی عرضه شود. این یعنی حتی به بازارهای خاورمیانه نیز ورود پیدا خواهد کرد و شاید یک روزی بتوانیم از این گوشی در ایران میزبانی کنیم. در هر صورت این گوشی هوشمند تایوانی قابلیت های زیادی دارد که گفتن همه آن ها در این مقاله نمی گنجد. ولی در این مطلب می خواهیم به برخی از مشخصات کلیدی و اصلی این گوشی جذاب بپردازیم که هر کاربری را مجاب به خرید آن می کند. یکی از همین قابلیت ها، طراحی خاص اج تی سی Desire 19 پلاس است. طراجی یکی از مهم ترین عوامل برای خرید یک گوشی محسوب می شود و این قانون برای اج تی سی Desire 19 پلاس نیز صدق می کند. این گوشی هوشمند با دیگر موبایل ها تفاوت زیادی دارد و به طور کل می توان گفت خیره کننده است. پیدا کردن مدلی خیره کننده در این بازار از همیشه سخت تر شده و باید زمان زیادی را صرف بررسی و پیدا کردن مدل های زیبا و منحصر به فرد کنید. به شما اطمینان می دهیم که اج تی سی Desire 19 پلاس نیز یکی از همین موبایل های خاص است که توسطی شرکتی خاص ارائه شده است. اج تی سی Desire 19 پلاس از قوانین طراحی تبعیت نمی کند و قوانین خودش را دارد. برای مثال در دیگر گوشی ها رنگ ها به صورت یک طیف هستند و مثلا رنگی از آبی تا بنفش را شامل می شوند. اما اج تی سی Desire 19 پلاس به این موضوع اهمیت نداده و اچ تی سی رنگ خاص خود را طراحی کرده است. این رنگ دورتاور گوشی را فرا گرفته و فضای خالی درون آن نیز با رنگی مشکی پر شده است. این یعنی حالتی مثل لامپ LED به وجود می آید و اج تی سی Desire 19 پلاس را شبیه موبایل های مخصوص گیمینگ می کند.

,گوشی,اچ تی سی,desire 19 پلاس

پیش از هر چیز دیگری، بیایید به نمایشگر این مدل بپردازیم. در واقع این بخش ناامیدکننده است. همیشه از اچ تی سی انتظار داشتیم نمایشگرهای خوبی در گوشی های هوشمند خود به کار بگیرد و همیشه کاربران را ناامید کرده است. انگار این شرکت هنوز در گذشته سیر می کند و نخواسته از نمایشگرهای جدید OLED بهره بگیرد. این صقحات جدید مزایای زیادی دارند. یکی از همین مزایا، روشنایی بالا است. در هر صورتی نمایشگرهای این چنینی ناامیدتان نمی کنید و حتی در زیر نور مستقیم خورشید نیز می توانید با اج تی سی Desire 19 پلاس کار کنید و به بازی کردن یا خواندن یک متن مشغول گردید. در اج تی سی Desire 19 پلاس یک نمایشگر نسبتا بزرگ و ۶٫۲ قرار گرفته که با تکنولوژی IPS TFT LCD ساخته شده است. این فن آوری که کم کم در حال منسوخ شدن و قدیمی شدن است، دیگر در گوشی های جدید وجود ندارد و تنها شاهد آن در موبایل های میان رده و اقتصادی هستیم. البته باید قیمت اج تی سی Desire 19 پلاس را مدنظر قرار دهیم. این گشی هوشمند تایوانی تبار با قیمتی در حدود ۳۰۰ یورو به بازار عرضه خواهد شد. البته ممکن است این قیمت در بازارهای مختلف فرق کند. مثلا در بازار شمال اروپا و آمریکای شمال ممکن است اج تی سی Desire 19 پلاس با قیمتی بیش تر از ۴۰۰ یا حتی ۵۰۰ یورو به فروش برسد و مثلا در بازارهای خاورمیانه قیمت آن کم تر از ۳۰۰ یورو شود. اما تنها چیزی که از اج تی سی Desire 19 پلاس می دانیم که آن با قیمتی در حدود ۳۰۰ یورو به بازار ارائه می شود که قیمت خوبی برای این گوشی با این مشخصات است. اما نمایشگر به خودی خود کاربران را مجاب به خرید اج تی سی Desire 19 پلاس نمی کند. در اصل طراحی هم نقش کوچکی در این زمینه دارد. چیزی که ما را مجاب به خرید اج تی سی Desire 19 پلاس می کند، دوربین های بخش پشتی این گوشی هستند. در اصل اچ تی سی در ساختن دوربین ها مهارت زیادی دارد و قابلیت های زیادی را برای دوربین گوشی های هوشمند خود تدارک می بیند. اج تی سی Desire 19 پلاس نیز به همین قابلیت های کاربردی مجهز شده است. یکی از همین قابلیت ها، پرتره است. این بدان معناست که گوشی هوشمند شما و پس زمینه را تشخیص داده و سپس پس زمینه را از کاربر جدا نموده و آن را به حالتی تار تبدیل می کند. این چیزی ست که با آمدن دوربین های دوگانه مد شد و حالا نیز با کمک دوربین های سه گانه بهبود زیادی یافته و عملکرد بهتری دارد.

شما همراهان گرامی در صورت تمایل می توانید نظر خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید، همچنین کانال تکفارس را در تلگرام با شناسه techfarscom@ دنبال کنید.

0