,realme 3 pro,گوشی realme 3 pro,realme 3

مجله سورنا: گزینه های ضبط ویدیو Realme 3 Pro مشخص شد

مجله سورنا: گوشی Realme 3 Pro به تدریج در حال معرفی شدن است. ماداو شث، مدیرعامل این کمپانی نیز در حال انتشار اخبار در مورد این دستگاه می باشد. بر اساس آخرین اخبار پیرامون این گوشی، گویا وجود قابلیت ضبط ویدیوها به صورت بسیار آهسته در Realme 3 Pro کاملاً محتمل می باشد.

Realme 2 Pro می تواند ویدیوهای اسلوموشن را با کیفیت ۷۲۰p با ۲۴۰ فریم بر ثانیه ضبط کند در حالی که Realme 3 Pro این قابلیت را دارد تا در همین رزولوشن، ۹۰ فریم بر ثانیه را به ثبت برساند. این را بدانید که پردازنده گوشی قدیمی تر شرکت Realme، کووالکوم اسنپدراگون ۶۶۰ است به همین دلیل انتظار داریم در مدل جدیدتر این دستگاه یک تراشه قدرتمندتر مشاهده کنیم.

پیش از این، ماداو شث، در یک ویدیو، قابلیت فیلمبرداری در شب و حالت توالی را نشان داده بود. حالت شب احتمالاً همان گزینه Nightscape می باشد که پیش از این توسط گوشی Realme 3 معرفی شده بود و برای برخی مدل های قدیمی تر نیز انتشار یافت.

در پایان اشاره کنیم که تنها چیزی که نمی دانیم و هنوز تأیید نشده، به دوربین Realme 3 Pro مربوط است یعنی مشخص نیست آیا این دستگاه نسبت به Realme 3 (لنز ۱۳ مگاپیکسلی) دوربین بهتری خواهد داشت یا خیر.

0