آیا می دانید کوین ترودو کیست ؟  کوین ترودو، میلیاردر خودساخته آمریکایی ، بهترین مدرس آموزش قانون جذب و موفقیت مالی در جهان است.


Related image

 

- چطور میشه آرزوهام رو تبدیل به واقعیت کنم؟!

- از شخص درست یاد بگیر !

 

برای اولین بار در ایران دوره ی " آرزوی تو دستور توست " به صورت  کتاب(pdf)

اگر علاقه به خواندن و مطالعه پیرامون قانون جذب و راه های رسیدن به ثروت و پیشرفت دارید و کتاب های زیادی را از آموزگاران مختلف پیرامون این مبحث مهم مطالعه کرده اید به شما این اطمینان رو میدهیم که مطالبی که در ادامه خواهید خواهند مهر تاییدی بر تمام مطالب اساسی و بهترین مکمل برای انهاست ...!

 

Image result for ‫آرزوی تو دستور توست‬‎

 

  • نام دوره : ارزوی تو دستور توست
  • سخنران : کوین ترودو
  • سال انتشار : 2009
  • محل برگذاری : رشته کوه های آلپ
  • مدت دوره : 13 ساعت
  • زبان اصلی دوره : انگلیسی
  • تعداد قسمت ها : 12
  • فرمت اصلی دوره : صوتی
  • فرمت کتاب : pdf

برای اولین بار در ایران کتاب " آرزوی تو دستور توست " از کوین ترودو .

شما میتوانید از طریق لینک زیر نسخه رایگان این کتاب بینظیر را دانلود کنید .

مشخصات محصول :

از آنجا که دوره ی بینظیر و جنجالی " ارزوی تو دستور توست " توسط " کوین ترودو " به صورت صوتی عرضه شده و در ایران نیز تمام مارکت ها به صورت فایل صوتی با دوبله ی فارسی این دوره را عرضه کرده اند تصمیم بر این گرفتیم که عینا متن و صحبت های جنجالی کوین ترودو را در دوره ی موفقیت و ثروت " آرزوی تو دستور توست " به صورت یک کتاب و در فرمت pdf  برای هموطنان عزیز تهیه کرده تا شما عزیزان بتوانید نهایت استفاده را از این دوره ی بینظیر و جنجالی ببرید .

کوین ترودو در این دوره تاکید بسیاری بر خواندن کتاب به صورت روزانه داره که اون رو عادت روزانه ی تمام افراد موفق و ثروتمند جهان مید.ونه .  حالا تصور کنید چی میشه اگه مطالبی که خودش داره درون دورش میگه رو به صورت کتاب بتونید مطالعه کنید ؟؟

 

قیمت نسخه اصلی دوره :

فایل اصلی این دوره که توسط کوین ترودو و جمع زیادی از افراد موفق و مشهور و ثروتمند در کوه های آلپ برگذار شد به صورت صوتی و با قیمت 10000 دلار در بازار عرضه شد که پس از زحمات و تلاش تیم تحقیقاتی " بلاش " با کمک گروه " پرورش افکار " متن این دوره ی ارزشمند به صورت pdf  در امده و در خدمت شما عزیزان قرار گرفت .

 

 

 

جالبه بدونید خواندن کتاب ، نسبت به گوش دادن فایل صوتی در مغز شما باعث ساخته شدن  تعداد بسیار بیشتری رشته های نورونی شده که موجب نتیجه گیری بهتر و درک بیشتر مطلب توسط شما میشود پس توصیه اینجانب به شما عزیزانی که فایل های صوتی این دوره را تهیه کرده اید این است که به هیچ عنوان از خواندن همین مطالب به صورت کتاب غافل نشوید چرا که باعث تثبیت بهتر و حداکثری مطالب در ذهن شما خواهد شد .

شما میتوانید از طریق لینک زیر این کتاب بینظیر را برای اولین بار در ایران به صورت اختصاصی از مجله سورنا دانلود کنید ...

 

 

Image result for ‫سخن معروف کوین ترودو‬‎

 

نکته ی مهم : تفاوت اصلی این کتاب با محصولات مشابه در بازار این است که این کتاب عینا صحبت های کوین ترودو در طول دوره 13 ساعته میباشد و با کتاب هایی که توسط خود کوین ترودو به چاپ رسیده است متفاوت است .

 

توضیحات کتاب

دوره آرزوی تو دستور توست یکی از کامل ترین و گران قیمت ترین دوره های قانون جذب در دنیا میباشد که طی چند سال اخیر نتایج خیره کننده و باور نکردنی ای را به ارمغان اورده است . کوین ترودو در این دوره به عنوان یکی از اعضای گروه های مخفی به شرح راز هایی میپردازد که در طول تاریخ در بین افراد ثروتمند دست به دست شده است و اینطور عنوان میکند که افراد ثروتمند نمیخواهند مردم عادی از این راز ها اطلاع پیدا کنند .surprise

 

نکته ی جالبی که در این دوره وجود دارد این است که در این دوره کوین ترودو با دلایل علمی و ازمایشگاهی به توضیح بزرگترین قانون جهان هستی یعنی قانون جذب میپردازد و تمام مطالبی که عنوان میکند از دانشمندان بزرگی مثل توماس ادیسون و البرت انیشتین و تسلا و ... میباشد . این دقیقا جمله ی کوین ترودو در این باره است که : " هیچ کدوم این مطالب از من نیست ، من فقط پیغام رسان این اشخاص هستم "

جمله ی جالبی که کوین ترودو در این دوره مطرح میکند این است که میگوید مردم خیال میکنند راز های موفقیته خیلی زیادی هست که یاد گرفتن ان ها وقت زیادی میگیرد ، پس نمیتوانند تمام ان را یاد بگیرند و به همین خاطر به دنبال یاد گرفتن ان ها هم نمیروند در صورتی که این یک باور اشتیاه است ! ما مفاهیم پایه ای زیادی نداریم . مشکل اصلی کمبود علم و دانش نیست بلکه مشکل اصلی عدم پذیرش ما برای یاد گرفتن آنهاست ! کوین ترودو در این دوره که ما آن را به صورت فایل   pdf در اخنیار شما قرار داده ایم به توضیح 4 مفهوم پایه ای میپردازد که پس از یاد گرفتن ان ها طرز دید شما نسبت به تمام مسائل موفقیت تغییر خواهد کرد . به بررسی این 4 اصل و مفهوم پایه ای میپردازیم ...

اولین اصل : به چه کسی گوش میدهید ! کوین ترودو به عنوان اولین اصل پایه ای این سوال را مطرح میکند که برای یاد گرفتن اصول موفقیت شما به چه کسی گوش میدهید ؟ از چه کسی پیروی میکنید ؟ چون خیلی وقت ها پیروی کردن از یک شخص اشتباه به ما نتیجه اشتباهی را میدهد ! خشت اول گر نهد معمار کج ... تا سریا میرود دیوار کج .

دومین اصل : شما چقدر قابیلیت یادگیری این اطلاعات را دارید ! که به طور کامل در این باره نیز توضیح میدهد که شما برای شروع این مسیر و تحقق بخشیدن به رویاهایتان به چه میزان قابلیت یادگیری این مطالب را دارید و مهم تر از ان اینکه چگونه میتوانید قابلیت یادگیری خود را افزایش دهید .

سومین اصل : بالانس ترازوی پیشرفت و موفقیت ! یکی از مهم ترین اصول .  که به شخصه به عنوان کسی که کتاب های زیادی را در رابطه با این قانون خوانده و دوره های مختلفی را شرکت کرده  ، مانند ان را ندیده ام ! یکی از اصلی ترین مواردی که در کمترین دوره و کتابی به توضیح در رابطه با ان پرداخته شده است و جالب اینکه در اکثر موارد به ما اشتباه آن را اموزش داده اند ...بالانسی که با یاد گرفتن ان شاید خیلی از سوالات ذهنی شما برطرف شود !

اصل چهارم : 4 مرحله ی یادگیری :

1- ناآگاهی و ناشایستگی . مرحله ای که افراد در رابطه با این قانون اطلاعی نداشته و استفاده ای هم از ان نمیتوانند بکنند

2- مرحله ی اگاهی و ناشایستگی : زمانی که شما به مرور با این قانون اشنا میشوید و متوجه این موضوع میشوید که همچین اطلاعاتی هست و ممکنه جواب بده اما هموز استفاده ی زیادی از ان نمیتوانید بکنید

3- مرحله ی اگاهی و شایستگی : زمانی که شما با این قوانین اشنا میشوید و نتیجه های خفیفی نیز از ان مشاهده میکنید

4- و مرحله ی چهارم مرحله ی نااگاهی و شایستگی که به گفته کوی ترودو معجزه و نتایج بزرگ در ان مرحله به دست می اید . زمانی که در اثر تمرین زیاد ضمیر ناخوداگاه شما به این اطلاعات عادت کرده و شما به صورت نااگاهانه ارتعاش و فرکانس موارد مثبت را میفرستید .

 

کوین ترودو این 4 مرحله را به طور کامل شرح داده و به ما اموزش میدهد که چطور به طور اصولی پیش رفته و به مرحله ی چهارم آن برسیم ... مرحله ای که اتفاقات خوب و جذب های بزرگ به طور خود به خود بدون صرف انرژی و وقت برای ما اتفاق میفته و شما بعد از رسیدن به این مرحله شاهد ظهور معجزه در زندگی خود خواهید بود !

k

 


کوین ترودو در این دوره که صحبت های آن را به صورت فایل pdf برای شما عزیزان تهیه کرده ایم در مورد ثروتمندان  تاریخ مثل اندرو کارنگی ( ثروتمند ترین فرد زمان خود ) هنری فورد ، دونالد ترامپ ، ناپلئون هیل ، جورج بوش ، سناتورهای امریکا و ... صحبت میکند و رازهایی را بیان میکند که به گفته خودش ان ها تمایلی برای پخش و انتشار این مطالب نداشتند .

امکان تحقق تمام خواسته ها !
در این دوره ی بزرگ که  شما فایل رایگان آن را میتوانید از لینک زیر دانلود کنید ، کوین ترودو به بیان مفهوم ارتعاش یا فرکانس میپردازد و به صورت علمی توضیح میدهد که چگونه شما میتوانید برای رسیدن به ارزو و یا هدف خود ، ارتعاش آن را فرستاده  و شاهد به حقیقت پیوستن رویاهای چند ساله ی خود باشید و همچنین این که چطور ذهن ما مشابه یک دکل مخابراتی عمل کرده و این توانایی را دارد که هرگونه ارتعاش را به هر میزانی که خواست ارسال کند .

 

برای دانلود نسخه رایگان کتاب " آرزوی تو دستور توست " به صورت pdf کلیک کنید

 

توجه داشته باشید که این کتاب با تمام محصولات مشابه تفاوت داشته و ما در این کتاب عینا صحبت های کوین ترودو را به صورت فایل pdf در اورده و برای شما عزیزان اماده کرده ایم

 

در این دوره که فایل pdf ان در اختیار شما قرار گرفته است کوین ترودو به موارد جالبی از جمله کتاب های ناپلئون هیل و دلیل سانسور شدن ان و همچنین کتاب راز و کتاب های مشابه ان میپردازد و همچنین چندین کتاب عالی در این زمینه معرفی میکند...

شما از طریق لینک زیر میتوانید pdf این دوره ی بینظیر که شامل مقدمه دوره از زبان خود کوین ترودو و همچنین قسمت هایی از دوره است را مطالعه بفرمایید . این دوره شامل 12 قسمت صوتی میباشد که در این کتاب در قالب 12 فصل به متن و فایل pdf تبدیل شده است.

 

 

نکته : در مورد دوستانی هم که فایل های صوتی این دوره ی بینظیر را تهیه کرده و به اون گوش دادند پیشنهاد میکنم که حتما فایل pdf اون رو هم تهیه کنید و به صورت کامل مطالعه کنید البته که یقین دارم تمام کسایی که این دوره رو به صورت دقیق گوش دادند از اهمیت کتاب خوندن که توسط خود کوین ترودو هم بهش شدیدا تاکید شده اگاهی کامل دارند و میدونند که با مطالعه دوباره ی این دوره چقدر به تثبیت این اطلاعات در ذهن خودشون کمک میکنند .

از صمیم قلب براتون بهترین ها رو ارزو میکنم و میخوام این رو بهتون بگم که اگه این متن رو خوندید و با pdf این دوره ی بینظیر اشنا شدید پس یقینا خواسته ای در زندگیتون داشتید که توسط جهان به اینجا و به سمت این مطالب هدایت شدید پس پیشنهاد میکنم ساده از کنارش عبور نکنید ...

"مسعود بلاش"

لینک خرید نسخه کامل کتاب " آرزوی تو دستور توست " از طریق لینک زیر ( برای اولین بار در ایران )

 


 

خرید انلاین نسخه کامل کتاب " آرزوی تو دستور توست " : 25000 تومان / 18500 تومان
 
کد تخفیف : kevin  ( حروف کوچک )
 
 
 
در صورت مشکل در پرداخت اینترنتی میتوانید مبلغ کتاب را به شماره کارت __ 5894631568158042__ ( مسعود بلاش ) واریز کرده و عکس فیش واریز را به ID  درج شده در زیر ارسال کنید و کتاب را از طریق تلگرام دریافت کنید .
 
 
پیگیری تلفنی - در صورت پیشنهاد و انتقاد و یا مشکل در دانلود فایل از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید .
.................................................................................................................................
 
09358746019   مسعود بلاش
telegram ID : @yourewish