مجله سورنا: کد خبر: 1588527/49 زمان: 20:53   1397/11/12 بازدید: 57

سلام نظامی شگفتی ساز دوست داشتنی به جام(عکس)

تیم ملی قطر با شادی معروف خود در نهایت جام قهرمانی را بالای سر برد و نام خود را در تاریخ قاره ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، قهرمانی تیم ملی قطری به اندازه ای مقتدرانه، با ثبات و بی حرف و حدیث بود که حالا همه به جای شگفتی سازی، حادثه و اتفاق و یا هر چیز دیگری درباره تیمی صحبت می کنند که طعم شیرینی برنامه ریزی و سرمایه گذاری را چشیده است.


قطری ها که 3 سال دیگر میزبان جام جهانی هستند، با قهرمانی در مسابقات قاره به استقبال این مسابقات می روند و در طول تورنمنت نشان دادند که قطبی جدید به فوتبال آسیا اضافه شده است و قطعا قهرمانی این تیم متفاوت از قهرمانی عراق 2007 بوده است.


تیم ملی قطر که با سختی های زیاد ناشی از کارشکنی اماراتی ها، تک و تنها توانست در خاک یکی از دشمنان خود قهرمانی را جشن بگیرد، با همان سلام نظامی معروف کار خود را به پایان رساند تا از خاک کشور دشمن که چندی قبل حیات آنها را تهدید کرده بود، قد کشیدن فوتبال خود را اثبات کند.


مرد اسپانیایی نیمکت تیم ملی قطر نیز که نام خود را تاریخ این کشور و قاره ثبت کرده، حالا با اعتماد به نفسی فوق العاده به دنبال این است تا بر خلاف شایعات جلوتر از اسامی بزرگ فوتبال دنیا نیمکت قطر را در جام جهانی تجربه کند و با این اتفاق حالا باید منتظر حضور احتمالی او نیز 2022 باشیم.


تیم ملی قطر در تمامی پارامترها در صدر جدول ترین ها قرار دارد و اگر کاپیتانی به جز الهیدوس کاپ را بالای سر می برد، باید درباره یک معجزه و اتفاق حرف می زدیم اما حالا بازیکنان قطر حق دارند این قهرمانی شیرین را با همه جان جشن بگیرند.

 

,قطر,جام ملتهای آسیا 2019,تیم ملی قطر

مجله سورنا: سلام نظامی شگفتی ساز دوست داشتنی به جام(عکس)

 

 

,قطر,جام ملتهای آسیا 2019,تیم ملی قطر

 

,قطر,جام ملتهای آسیا 2019,تیم ملی قطر

 

,قطر,جام ملتهای آسیا 2019,تیم ملی قطر

 

,قطر,جام ملتهای آسیا 2019,تیم ملی قطر