,ژاپن,جام ملتهای آسیا 2019,تیم ملی ژاپن

مجله سورنا: گوندا: از گرفتن شوت سردار بسیارخوشحالم

مجله سورنا: کد خبر: 1588263/51 زمان: 19:53   1397/11/11 بازدید: 259

برای برنده شدن همه چیز به خودمان بستگی دارد

گوندا: از گرفتن شوت سردار بسیارخوشحالم

دروازه بان تیم ملی ژاپن با اعلام این که از درخشش در بازی با ایران بسیار خوشحال است اعتقاد دارد برای قهرمانی همه چیز دردرجه اول به خودشان بستگی دارد.

به گزارش "ورزش سه"، در آستانه دیدار فینال جام ملت های آسیا2019 شوچی گوندا سنگربان جوان تیم ملی ژاپن در خصوص دیدار فردای این تیم مقابل قطر در مصاحبه ای که با وب سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام داده اظهار داشت :« در دیدار فردا آنها  هر کاری را که لازم باشد انجام می دهند تا بتوانند  پنجمین جام را  با خود به خانه بیاورند.»


وی در ادامه افزود:«  وظیفه محافظت از دروازه شغل من است و من نسبت به انجام این وظیفه احساس مسولیت زیادی می کنم و دوست دارم  که این کار را به بهترین شکل انجام دهم.»


این دروازه بان  26  ساله باشگاه اف سی توکیو درارتباط با دیدارمقابل تیم ملی ایران  و آن واکنش استثنایی درمقابل ضربه سردار آزمون اظهار داشت:« البته  که من بسیار از این بابت خوشحالم که توانستم نقش مهمی در این پیروزی بازی کنم اما شخصا فکر می کنم هنوز توانایی های بیشتری دارم  که می خواهم آن را به نمایش بگذارم . اما همان طور که شما گفتید ازآن پیروزی بسیار خوشحالم.»


وی درباره بازی با ایران همچنین می گوید:«تمام اعضای تیم ازپیروزی مقابل ایران احساس بسیار خوبی دارند چرا که  یک دیدار بزرگ و مهم برای ما به شمار می آمد .ما از ابتدای بازی با این احساس به زمین آمدیم که هر کاری را می توانیم انجام دهیم.


  من همیشه اعتقاد داشته ام "بهترین راه برای برنده شدن این است که باور کنیم همه چیز به ما بستگی دارد.»


 گوندا درپایان تصریح کرد:« همه کاربرای رسیدن به فینال انجام  داده ایم و حالا در آخرین بازی جام حضور داریم . این را می دانیم که تمام بازی ها با نتیجه صفر برصفر شروع می شود و هیچ تیمی نسبت به تیم دیگر در شروع بازی برتری ندارد.  تنها چیزی که می شود   از آن اطمینان حاصل کرد آمادگی  لازم برای حضور در این بازی حساس است که کل تیم باید سعی کنیم درچنین شرایطی در زمین حضور پیدا کنیم.»