,قطر,تیم ملی امارات,جام ملتهای آسیا 2019

مجله سورنا: زاکرونی : مسئولیت شکست را کاملا می پذیرم

مجله سورنا: کد خبر: 1587837/51 زمان: 08:55   1397/11/10 بازدید: 38

زاکرونی : مسئولیت شکست را کاملا می پذیرم

سرمربی ایتالیای تیم ملی امارات با پذیرفتن شکست این دیدار اعتقاد داشت این روزها در ذات فوتبال مستتر است .

به گزارش "ورزش سه "،  تیم ملی امارت در یکی از حساس ترین مسابقات جام ملت های آسیا درست مانند 4 سال گذشته این بار با شکست در مقابل قطر درمرحله نیمه نهایی، از صعود به  فینال باز ماند .


زاکرونی سرمربی ایتالیایی امارات در نشست خبری بعد از بازی  ضمن پذیرفتن مسئولیت و عذرخواهی از هواداران امارات گفت:«  برای به دست آمدن این نتیجه از تمامی هوادران اماراتی عذرخواهی می کنم . در این بازی مرتکب اشتباهات ساده ای شدیم ولی با این حال بازی بدی به نمایش نگذاشتیم .»


وی درادامه افزود :« بدون شک هدف همه ما در این بازی خوشحالی هوادارانمان بود، ولی باید اقرار کنم که این همه توان ما بود. بازیکنان تیم قبل از بازی از آمادگی فراوانی برخوردار بودند  و نهایت تلاش خودشان را انجام دادند. »


زاکرونی در حالی که بسیار مغموم و شرمنده به نظر می رسید اظهار کرد:« صعود  به مرحله نیمه نهایی تمام چیزی نبود  که من به دنبال آن بودم و به هیچ وجه در حال حاضر راضی نیستم . در عین حال افتخار می کنم که هدایت چنین تیمی را عهده دار بودم . اما باید بپذیریم که فوتبال همین است . گاهی اوقات برنده بازی تو هستی و گهگاهی هم  شکست می خورید . این در شرایطی است که من تمام تلاشم را برای موفقیت امارات انجام دادم و مسئولیت شکست را می پذیرم.»


    وی  در پابان این کنفرانس از سمت خود در تیم ملی امارات استعفا داد  تا به جمع مربیانی اضافه می شود که در این جام بعد از حذف، از سمت خود کناره گیری کردند.»