,ژاپن,جام ملتهای آسیا 2019,تیم ملی ژاپن

مجله سورنا: بی اعتنایی شیباساکی به حرکات خشن آزمون

مجله سورنا: کد خبر: 1587715/48 زمان: 16:19   1397/11/09 بازدید: 2,023

بی اعتنایی شیباساکی به حرکات خشن آزمون

هافبک تیم ملی ژاپن بعد از بازی با ایران نسبت به خشونت سردار آزمون هیچ واکنشی نشان نداد.

به گزارش "ورزش سه"، درگیری سردار آزمون با گاکو شیباساکی هافبک تیم ملی ژاپن در بازی شب گذشته یکی از دلایلی شد تا رسانه‎های این کشور انتقاداتی را به مهاجم تیم ملی وارد کنند. آن ها آزمون را متهم کردند که از قصد ضرباتی را به شیباساکی وارد کرده و به دنبال مصدومیت آن بوده است.  


با این وجود تلاش خبرنگاران ژاپنی بعد از پایان بازی با ایران هیچ ثمری نداشت و این بازیکن هیچ گونه صحبتی در خصوص این درگیری ها به زبان نیاورد. سیکویوما، یکی از خبرنگاران ژاپنی حاضر در امارات طبق صحبتی که با خبرنگار "ورزش سه" در حاشیه بعد از مسابقه داشت گفت:
شیباساکی بازیکن بسیار خونسردی است و خیلی راحت با مسائل برخورد می کند و با توجه به شناختی که از او داریم می توانیم بگویم اصلا به این حاشیه ها ورود نمی کند و صحبتی مطرح نمی شود.  


وی در ادامه گفت:
بازیکنان تیم ملی ژاپن تمام تلاش خود را گذاشته اند تا در فینال بهترین باشند و تمرکزشان بر روی این مسابقه است و به همین دلیل از حاشیه دوری می کنند.


سامورایی ها روز جمعه مسابقه فینال را بین برنده بازی دو تیم قطر و امارات برگزار می کنند و خیلی امیدوار هستند تا دومین قهرمانی خود در سه دوره اخیر را باز هم در کشوری از حاشیه خلیج فارس جشن بگیرند.