,تیم ملی ایران,ژاپن,جام ملتهای آسیا 2019

مجله سورنا: اسطوره ژاپن؛ تبه کار برای ایرانی ها!

مجله سورنا: کد خبر: 1587641/47 زمان: 11:44   1397/11/09 بازدید: 1,040

یادداشت کوتاه خبرنگار روزنامه 360

اسطوره ژاپن؛ تبه کار برای ایرانی ها!

خبرنگار روزنامه 360 در یادداشت کوتاهی ضمن تحسین از تاکومی مینامینو، او را شخصیتی «تبه کار» برای ایرانی ها قلمداد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته یویا اوساکو دو بار دروازه تیم ملی را باز کرد اما ستاره تیم ملی ژاپن تاکومی مینامینو بود که روی هر سه گل تیم ملی ژاپن تاثیرگذار ظاهر شد و روز فوق العاده ای را سپری کرد. یکی از رسانه های ژاپنی به تمجید از این بازیکن پرداخت و نوشت: «این مینامینو بود که در برابر تیمی که تاکنون شکستی نخورده بود، تفاوت را ایجاد کرد. در دقیقه 11 نیمه دوم، وقتی اوساکو روی زمین افتاده بود، مینامینو به سمت توپ رفت و در حالی که مدافعان ایران پا پس کشیده بودند، سانتر زیبایی را ارسال کرد تا مهاجم تیم وردربرمن قفل دروازه ایران را بشکند.

 

در دقیقه 22 نیمه دوم، مینامینو پاس را از اوساکو گرفت و در شرایطی که مدافع ایران تکل زده بود، پاسی را به اوساکو ارسال کرد اما توپ به دست بازیکن ایران برخورد کرد و همین موضوع سامورایی ها را به یک پنالتی رساند. اوساکو همچون یک قاتل پشت توپ قرار گرفت و به آسانی دروازه را باز کرد. روی گل سوم نیز مینامینو تاثیرگذار ظاهر و زمینه ساز گل هاراگوچی شد.»

 

خبرنگار روزنامه 360 امارات متحده عربی نیز در یادداشتی کوتاه به این اتفاق پرداخت و گفت: «ایرانی ها مینامینو را به عنوان یک تبه کار می شناسند اما در ژاپن او حالا یک قهرمان است. باید از دو حرکت زیبای او قدردانی شود. تاکومی مینامینو 25 پاس داد که 72 درصد آن ها درست بودند، همچنین 3 پاس کلیدی و 2 پاس صحیح در عملکرد او دیده می شود.»