,تیم ملی ایران,مسعود شجاعی,جام ملتهای آسیا 2019

مجله سورنا: شجاعی: تصمیمی برای خداحافظی ندارم

مجله سورنا: کد خبر: 1587555/4 زمان: 20:52   1397/11/08 بازدید: 2,001

هر چه می گذشت فضا برای تیم ملی بهتر می شد

شجاعی: تصمیمی برای خداحافظی ندارم

کاپیتان تیم ملی در پایان دیدار برابر ژاپن اعلام کرد کارلوس کی روش با حضور در رختکن تیم از بازیکنان خداحافظی کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، مسعود شجاعی در پایان بازی برابر ژاپن که با شکست تیم ملی و پایان کار آنها در مرحله نیمه نهایی همراه بود خبر از خداحافظی کارلوس کی روش در رختکن تیم ملی داد و البته ابراز امیدواری کرد او به کارش با فدراسیون ایران ادامه دهد.


مسعود شجاعی که در این رقابت ها فرصت کمی برای حضور در ترکیب به دست آورد در خصوص آینده اش گفت: در شرایط خوبی هستم و اگر روزی احساس کنم که نمی توانم کمک کنم و مربیان هم مرا نمی خواهند احترام می گذارم. خوشبختانه اما در شرایط خوبی قرار دارم و می خواهم همچنان بازی کنم و اگر روزی مربی یا باشگاهی مرا نخواهد آن زمان تصمیم خواهم گرفت.


وی درباره خداحافظی کارلوس کی روش گفت: ایشان آمدند خداحافظی کردند از همکاری هشت ساله ای که با هم داشتیم. من نمی دانم که آینده کاری ایشان با فدراسیون چه می شود. دوست داریم بماند و امیدوارم بماند. هر تصمیمی که ایشان بگیرد و فدراسیون ولی امیدوارم ایشان ادامه همکاری بدهد و البته فوتبال است.


کاپیتان تیم ملی درباره فضای منفی شکل گرفته درباره تیم ملی گفت: اوایل زیاد بود اما هر چه می گذشت بهتر می شد. اوایل اینطوری بود و این فضای منفی بود و نمی توانم بگویم طبیعی است و اگر باشگاهی بود می توانستیم بگوییم منفی است. هر چه می گذشت فضا بهتر می شد.