,تیم ملی ایران,ژاپن,جام ملتهای آسیا 2019

مجله سورنا: پیش بینی جالب اهالی هنر و ورزش از جدال ایران

مجله سورنا: کد خبر: 1587465/4 زمان: 16:13   1397/11/08 بازدید: 91

می بریم و فینالیست می شویم

پیش بینی جالب اهالی هنر و ورزش از جدال ایران

در آستانه دیدار حساس دو تیم ایران و ژاپن، اهالی هنر و ورزش به پیش بینی این جدال پرداختند و امیدوارند شاگردان کارلوس کی روش با برتری مقابل حریف راهی فینال جام ملت ها شوند.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلوس کی روش تنها یک گام دیگر برای عبور از طلسم 43 ساله فاصله دارند و بعد از نمایش موفق طی 5 دیدار اخیر، اکنون امیدوارند با برتری برابر ژاپن راهی فینال جام ملت ها شوند. در این بین در فاصله ساعاتی کوتاه تا این بازی حساس و سرنوشت ساز اهالی هنر و ورزش در گفتگو با ایلنا به پیش بینی این بازی پرداخته اند.


پیمان قاسم خانی (نویسنده و کارگردان): هر موقع پیش بینی می کنم بر عکس از آب در می آید اما امیدوارم که بتوانیم از سد ژاپن عبور کنیم و در فینال هم قهرمان شویم.


محمد بحرانی  (بازیگر و صداپیشه جناب خان): تیم خوبی داریم و برای تک تک بازیکنان آرزوی موفقیت می کنم. احساس میکنم که یک بر صفر بازی را به سود خود پایان می دهیم.


مجتبی حسینی (مربی فوتبال): این دیدار مساوی می شود و به ضربات پنالتی کشیده خواهد شد. برنده را نمی توانم حدس بزنم.


حمید درخشان (پیشکسوت فوتبال): این بازی یک بر صفر به نفع ایران خواهد شد. از لحاظ تاکتیکی به بلوغ رسیدیم و می توانیم بر  ژاپن غلبه کنیم.


پگاه آهنگرانی (بازیگر): امیدوارم بتوانیم موفق شویم و ژاپن را شکست دهیم. فکر می کنم 2 بر 1 پیروز می شویم.


احسان حدادی (دو و میدانی): تیم ایران خیلی قوی ظاهر شده و فکر می کنم بازی پرگلی را شاهد باشیم. پیش بینی می کنم و امیدوارم ایران برنده این مسابقه باشد.


کامبیز دیرباز (بازیگر): فینال زود هنگامی را شاهد خواهیم بود و فکر می کنم دو بر یک برنده این بازی باشیم و در نهایت هم بتوانیم قهرمان شویم.


پژمان بازغی (بازیگر): فکر می کنم با توجه به شرایط خوبی که تیم ملی ایران دارد دو بر صفر برنده این مسابقه باشیم.


رسول خادم (پیشکسوت کشتی): به عنوان یک غیرفوتبالی نمی توانم نظر کارشناسی بدهم اما آرزو می کنم که ایران برنده از زمین خارج شود تا مردم خوشحال شوند.


کیمیا علیزاده (تکواندو کار): مثل همه ی مردم ایران دوست دارم کشورم برنده باشد و فکر می کنم یک بر صفر پیروز باشیم.


عباس جدیدی (پیشکسوت کشتی) : اگر بتوانیم در نیمه اول دروازه خود را بسته نگه داریم، می توانیم در نیمه دوم کار ژاپن را تمام کنیم.


سپهرحیدری(بازیکن سابق پرسپولیس): در 90 دقیقه بدون گل مساوی می شود به وقت اضافه می رویم و یک بر صفر با گل کریم انصاری فرد برنده خواهیم شد.


هادی عامل (گزارشگر کشتی ): تیم ایران از نظر شرایط بدنی, روحی و روانی بسیار آماده است و احساس می کنم که 2 بر 0 برنده مسابقه باشیم.


انوشا شاهقلی (تنیسور): تیم ایران تیم سر حالی بوده و همه ی حریفان را از دم تیغ گذرانده است. فکر می کنم در این فینال زودهنگام تیم ایران 2 بر 0 برنده باشد.


احسان روزبهانی (بوکسور): تیم ملی ایران تیم منسجم و یکدستی است و بازیکنان سرحال و قبراق هستند. بازی سختی خواهیم داشت. دوست دارم بیرانوند گل نخورد و فکر می کنم دو یا سه گل به ژاپن خواهیم زد.


حسین شمس (پیشکسوت فوتسال): فکر می کنم با روند خوبی که در پیش گرفته ایم بتوانیم از سد ژاپن عبور کنیم. نتیجه را یک بر صفر به سود ایران پیش بینی می کنم.


مصطفی کارخانه (پیشکسوت والیبال): ما از هر نظر تیم بهتری نسبت به ژاپن هستیم و امیدوارم که بازی را ببریم. نتیجه مسابقه را 2 بر 1 به نفع ایران پیش بینی می کنم.


مراد محمدی (پیشکسوت کشتی): تیم ایران عملکرد خوبی را داشته و مقتدرانه ظاهر شده است. فکر می کنم 2 بر 1 پیروز هستیم.


فروتن گل آرا (بوکسور): فکر می کنم بهتر از جام جهانی هستیم و می توانیم بر ژاپن غلبه کنیم. احساس می کنم 2 بر 1 پیروز خواهیم شد.


سپیده توکلی (دو و میدانی): به نظر من بازی 2 بر 1 می شود اما احساسم می گوید که بیرانوند گل نمی خورد.


وحید شمسایی (پیشکسوت فوتسال): تیم ایران یک همدلی خوبی بین بازیکنان و کادرفنی در خورد می بیند و فکر می کنم این ژاپن نمی تواند بر ما غلبه کند. استنباطم این است که 2 بر 1 پیروز می شویم.


امیر غفارمنش (بازیگر): آقای کی روش تیم خوبی ساخته است و اگر هم نتوانیم پیروز شویم چیزی از ارزش های ایران کم نمی شود. احساس می کنم 2 بر 1 پیروز این مسابقه هستیم اما بیرانوند سرسخت تر از این حرف ها است که ماقبل حریفان کم بیاورد.


مهدی جاوید (فوتسالیست): احساس می کنم این بازی پایاپای پیش می رود و در نهایت به پربات پنالتی کشیده خواهد شد. امیدوارم ایران با درخشش بیرانوند بتواند در ضربات پنالتی پیروز شود.


فریدون آسرایی (خواننده):  فکر می کنم  ایران اگر بتواند در نیمه اول گل بزند می توانیم 2 بر 0 پیروز شویم. ایران به فینال خواهد رسید و قطر را هم در فینال شکست خواهد داد.

 

مریم طوسی (دو و میدانی): نتیجه را دو بر صفر پیش بینی می کنم. عملکرد خوبی داشتیم و قدرتمند ظاهر شده ایم.


یوسف کرمی( پیشکسوت تکواندو): تیم خوب و قدرتمندی داریم و فکر می کنم 2 بر1 پیروز این مسابقه ما هستیم.


مهران عالیقدر (فوتسالیست): ایران بخت اول قهرمانی است و ما می توانیم با اختلاف کم ژاپن را شکست دهیم. امیدوارم در فینال به امارات برخورد کنیم تا این تیم در خاک خود شکست دهیم.


ناصر محمدخانی (پیشکسوت فوتبال): اگر اتفاقات غیرمترقبه رخ ندهد ایران این بازی را با نتیجه 2 بر 1 خواهد برد.


آرش برهانی (پیشکسوت استقلال): ژاپن یکی از سخت ترین حریفان ایران در این رقابت ها است. ایران با اختلاف یک گل این مسابقه را به سود خود خاتمه خواهد داد.


علی فتح الله زاده (مدیرعامل سابق استقلال): ژاپن حریف سختی برای ما نخواهد بود و ایران این مسابقه را 2 بر 0 خواهد برد.


محمد رویانیان (مدیرعامل سابق پرسپولیس): تا به اینجا که عملکرد فوق العاده بوده و با این شرایط یک برد دیگر برابر ژاپن غیرقابل تصور نخواهد بود و امیدوارم با تک گل مهدی ترابی برنده باشیم.


فرشاد پیوس (پیشکسوت پرسپولیس): کار سختی داریم و بازی نزدیکی بین دو تیم خواهد بود و احتمالا یک بر یک و در ضربات پنالتی برنده خواهیم شد.