,تیم ملی ایران,ژاپن,تیم ملی ژاپن

مجله سورنا: استاد الدوحه؛ جنگ پرافتخارها برای فینال آسیا

مجله سورنا: کد خبر: 1587391/35 زمان: 11:15   1397/11/08 بازدید: 923

استاد الدوحه؛ جنگ پرافتخارها برای فینال آسیا

روزنامه قطری در گزارشی از حواشی رویارویی مدعیان اصلی قهرمانی جام ملت های آسیا از ایران و ژاپن به عنوان پرافتخارها نام برد.

به گزارش "ورزش سه"، استادالدوحه قطر با انتشار گزارشی در آستانه رویارویی ایران و ژاپن در اولین بازی نیمه نهایی جام هفدهم ملت های آسیا از این بازی با عنوان"جنگ پرافتخارها" برای رسیدن به فینال نام برد.


در گزارش استاد الدوحه آمده است:« ایرانی ها بعد از سال 1976 دیگر طعم قهرمانی در آسیا را نچشیده اند از همین رو امروز انگیزه های زیادی دارند تا در پنجمین حضور خود در نیمه نهایی رقابت ها در ده دوره گذشته بار دیگر فینالیست شده و برای چهارمین جام قهرمانی خیز بردارند. برگزاری بازی ها در امارات همیشه برای ایران خوش یمن بوده است و آنها این فرصت را دارند تا از جعبه طلایی قهرمانی را بیرون بکشند».


این روزها همچنین با اشاره به این که ژاپن با چهار قهرمانی و ایران با سه قهرمانی پرافتخارترین تیم های قاره آسیا هستند مدعی شد "جنگ پرافتخارها" برای رسیدن به فینال می تواند صحنه های جالب توجهی در ورزشگاه هزاع بن زاید رقم بزند تا یکی از این دو تیم مسافر ابوظبی شود و دیگری مثل تمام ناکامان جام راهی خانه اش شود.