,ژاپن,جام ملتهای آسیا 2019,تیم ملی ژاپن

مجله سورنا: در انتظار اولین شکست ژاپن بعد از جام جهانی

مجله سورنا: کد خبر: 1587273/4 زمان: 19:20   1397/11/07 بازدید: 49

در انتظار اولین شکست ژاپن بعد از جام جهانی

سامورایی ها که بعد از جام جهانی طی 10 دیدار اخیر خود شکست ناپذیر ظاهر شده اند، فردا در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا برابر ایران قرار خواهند گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کارلوس کی روش طی نمایشی قابل توجه با صعود به عنوان صدرنشین در مراحل بعدی نیز عمان و چین را از پیش رو برداشته اند تا اکنون در دو قدمی جامی باشند که طی 43 سال اخیر به یک حسرت بزرگ برای فوتبال ایران تبدیل شده است.


در سمت مقابل اما ژاپن حاضر است که در بین تیم هایی آسیایی، تنها تیمی بوده اند که جواز صعود به مرحله بعدی را کسب کرده بودند و در آن نیز طی یک بازی قابل تحسین مقابل بلژیک در شرایطی که با دو گل پیش افتاده بودند در نهایت مقابل تیم سوم جهان شکست خوردند.


تیم ملی ایران در شرایطی مقابل ژاپن قرار خواهد گرفت که سرمربی سامورایی ها از زمانی که هدایت تیم بزرگسالان را به عهده گرفته است هیچ وقت شکست نخورده است. او بعد از جام جهانی 2018 به جای آکیرا نیشینیو سرمربی آبی پوشان شد و از آن زمان ژاپن ده بازی انجام داده که حاصل آن 9 برد و یک تساوی بوده است.


تنها تیم ونزوئلا موفق شده با نتیجه 1-1 ژاپن را متوقف کند و در دیگر دیدارها این تیم توانسته از سد تیم هایی چون کاستاریکا، پاناما، اروگوئه، قرقیزستان، ترکمنستان، عمان، ازبکستان، عربستان و ویتنام بگذرد و اکنون باید امیدوار بود اولین شکست این سرمربی برابر ایران و تیم مدعی دستیابی به جام رقم بخورد.