مجله سورنا: کد خبر: 1583902/2 زمان: 20:51   1397/10/24 بازدید: 101

یک مثلث زیبا با هزار آرزو (عکس)

مثلث خط میانی تیم ملی با حضور سامان قدوس ،اشکان دژاگه و امید ابراهیمی این روزها در بهترین شرایط خودش به سر می برد که امیدواریم این میزان کیفیت در دیدار با تیم ملی عراق هم ادامه دار باشد.

به گزارش "ورزش سه"،  اولین جلسه تمرینات تیم ملی امروز بعد از ظهر در ورزشگاه الوصل شهر دبی برگزار شده است و ملی پوشان تیم ملی  خودشان برای یکی از حساس ترین بازی های مرحله مقدماتی این دوره در برابرعراق آماده می کنند .


هر چه  قدر جلوتر می رویم بر میزان هماهنگی این مثلث خط میانی با حضور امید ابراهیمی ، اشکان دژاگه ، وسامان قدوس در  تیم ملی افزوده  می شود و پر بیراه نیست اگر مدعی شویم که این خط میانی تا به امروز جزو یکی از بهترین خطوط میانی این دوره از رقابت ها به شمار می رود. 

 

امید ابراهیمی آن قدر در جام جهانی  درخشید  که جای  هیچ شکی را برای حضور او در ترکیب تیم ملی نمی دیدیم ، در مورد سامان قدوس هم باید  بگوییم  که کیفیت فنی او به حدی است  که دیر با زود منتظر حضور او در ترکیب اصلی  تیم ملی  بودیم. اما بدون شک سوپرایز کارلوس کی رو ش در این تورنمنت را باید اشکان دژاگه بنامیم ، بازیکنی که در جام جهانی حتی یک دقیقه فرصت حضوردر زمین را پیدا نکرد  تا  همه تصور کنند که عمرفوتبال او در تیم ملی به سرآمده است اما  این را هم نباید فراموش کنیم  که سرمربی پرتغالی هیچ گاه از اعتماد کردن به او در این سال ها پشیمان نشده است. اشکان این بار از روزاول مثل یک فرمانده رهبری  تیم ملی را برعهده گرفته است و بدون هیچ شکی جزو آماده تربن بازیکنان تیم ملی در این دو بازی محسوب شده است .  او خوب می داند که در صورت فتح جام می تواند جایگاه خاصی درتاریخ فوتبال ایران پبدا کند .  امیدواریم مثلث خط میانی ایران دردیدار با عراق باز هم مثل دو دیدار قبلی با همان صلابت  همیشگی فارغ هر گونه حس انتقام جویی فوتبال فارسی را بر تیم ملی عراق تحمیل کنند.

 

,تیم ملی ایران,تمرینات تیم ملی ایران,جام ملتهای آسیا 2019

مجله سورنا: یک مثلث زیبا با هزار آرزو (عکس)