مجله سورنا: در این مطلب بیوگرافی نیما نادری بازیگر و نویسنده جوان ایرانی که به تازگی در سریال لحظه گرگ و میش خوش درخشید را به شما معرفی خواهیم کرد.

در این مطلب بیوگرافی نیما نادری بازیگر ۳۱ ساله کشورمان را مرور خواهیم کرد، وی از بازیگران شناخته شده تئاتر می باشد که برای آشنایی بیشتر با کارنامه بازیگری وی می توانید تا پایان مطلب ما را دنبال نمایید.

بیوگرافی نیما نادری و نکاتی از زندگی شخصی اش

نیما نادری در ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران متولد شده است. وی از بازیگران حرفه ای تئاتر می باشد که کارش را با نویسندگی آغاز کرده است؛ نویسندگی نمایش «سه گانه اورنگ» و فیلم سینمایی «درخونگاه» از جمله آثار وی می باشد.

مجله سورنا: بیوگرافی نیما نادری و چند تصویر جذاب و متفاوتش

او در تلویزیون برای اولین بار برای نقش شاهرخ در سریال «در مسیر زاینده رود» به کارگردانی حسن فتحی حضور پیدا کرد و سپس توسط فریدون جیرانی برای فیلم «تعبیر وارونه یک رویا» انتخاب شد، وی در یکی از مصاحبه هایش درباره چگونگی انتخابش برای این سریال می گوید :

آقای جیرانی برای دیدن یکی از نمایش های من آمده بودند و همان جا با هم ملاقات کوتاهی داشتیم. بعد از مدتی دستیار ایشان تماس گرفت و از من دعوت کرد به دیدن آقای جیرانی بروم و خوشبختانه ایشان در همان چند دقیقه اول به من گفتند که برای نقشی در سریال تعبیر وارونه یک رویا من را انتخاب کرده اند. من خیلی در جریان نقش نبودم. آقای جیرانی مختصری از کار را به من توضیح دادند و در جریان طرح کلی سریال قرار گرفتم.

بازی خوب نادری در دو نقش سیاوش مشرقی و سعید برازنده موجب دیده شدن و اثبات توانمندی وی در میان اهالی هنر شد. از دیگر بازیگران مطرح این سریال می توان به داریوش ارجمند، فرهاد قائمیان، پانته آ بهرام، امیر جعفری و … اشاره کرد.

مهارت نیما نادری برای بازی در دو نقش متفاوت در سریال تعبیر وارونه یک رویا موجب شد تا از سوی کارگردان معروفی از جمله همایون اسعدیان برای بازی در سریال لحظه گرگ و میش دعوت به همکاری شود.

لحظه گرگ و میش ملودرامی عاشقانه از دهه ۶۰ است که حول زندگی دختر جوانی به نام یاسمن، تنها دختر یک خانواده اصیل ایرانی با بازی المیرا دهقانی می باشد و نیما نادری نقش سروش مطلق همسر وی را برعهده دارد. حال بعد از خواندنی بیوگرافی نیما نادری می توانید عکس های متنوع و جدید وی را مشاهده کنید.

عکس جدید نیما نادری 
نیما نادری و فاطمه گودرزی در سریال لحظه گرگ و میش

نمایی از سریال لحظه گرگ و میش

عکس یادگاری بازیگران سریال لحظه گرگ و میش

عکس سروش مطلق در سریال لحظه گرگ و میش

سلفی نیما نادری

  گریم متفاوت نیما نادری

عکس نیما نادری

عکس نیما نادری و پاشا رستمی

عکس و زندگینامه نیما نادری

عکس جشن تولد نیما نادری در لحظه گرگ و میش

عکس بازیگران سریال لحظه گرگ و میش

نیما نادری و پاشا رستمی

عکس جدید از نیما نادری

نیما نادری و المیرا دهقانی

نیما نادری در نشت خبری فیلم درخونگاه

ژست جالب نیما نادری

سلفی جالب نیما نادری


آنچه در این مطلب ملاحظه کردید، بیوگرافی از نیما نادری بازیگر جوان تئاتر و تلویزیون کشورمان می باشد که امیدواریم مورد پسند طرفداران و علاقمندان وی قرار گرفته باشد. برای مشاهده تصاویر جدید و مطالعه حواشی بازیگران مختلف می توانید به بخش عکس بازیگران مراجعه نمایید.