مجله سورنا: در این مطلب از آرگا قصد داریم بیوگرافی حسن ریوندی را ارائه نماییم. حسن ریوندی شومن محبوب ایران می باشد و بسیار در کارش موفق است، به طوری که هر کسی با شنیدن نام وی لبخند بر لبانش جاری می شود.

حسن ریوندی پایه گذار اولین کنسرت خنده ایران در تاریخ ۱۳۹۲/۵/۲۵در برج میلاد است. و حوزه فعالیت وی در زمینه تقلید صدا، استند آپ کمدی، اجرا، کمدین و شومن می باشد. حسن ریوندی در کنسرت های خنده برای تماشاچیان به عنوان یک شومن با طنازی و شوخی های سرگرم کننده، تقلید صدای خوانندگان و همچنین بیان طنز های اجتماعی، بدون وقفه و به مدت ۲ ساعت، برنامه اجرا می کند. در ادمه با بیوگرافی حسن ریوندی بیشتر آشنا خواهید شد.

مجله سورنا: بیوگرافی حسن ریوندی شومن محبوب ایران + عکس های متفاوتش

حسن ریوندی

بیوگرافی حسن ریوندی

حسن ریوندی در تاریخ ۱ فروردین سال ۱۳۵۵ در استان خراسان رضوی در شهر سبزوار متولد شده است.

وی از همان دوران کودکی هنر تقلید صدا را داشت به طوری که در جشن های محله و همچنین مدرسه اش از این هنر استفاده می کرد.

در یک ویژه برنامه به مناسبت ده فجر که در تالار شهید مفتح شهر سبزوار برگزار شد، حسن ریوندی اولین مرتبه در سن ۱۵ سالگی اجرای خود را به روی صحنه برد.

وی پس از دوران سربازی، صدا سازی و تقلید صدا و همچنین اجرا به صورت حرفه ای ادامه داد. حسن ریوندی از شاگردان محمد نوری می باشد و سلفژ را نیز زیر نظر مرحوم محمد نوری آموخته است.

او از دانشگاه حکیم سبزواری در رشته تربیت بدنی فارغ التحصیل شده است و به عنوان معلم  ورزش در مدارس تدریس می کند، که شغل اصلی ریوندی می باشد. وی در حال حاضر ساکن تهران است.

حسن ریوندی از آن دست از طنازان می باشد، که اجرای طنزش به صورت بداهه است و در آن  واحد از موضوع های مختلف سوژه طنز می سازد. همچنین می توان گفت او یک بداهه گو حرفه ای می باشد، چرا که در بداهه گویی مجری باید آرامش داشته باشد تا بتواند به خوبی استند آپ کمدی را اجرا نماید.

آغاز کار تقلید صدای حسن ریوندی ابتدا با شخصیت های کارتونی بوده است، سپس صدای خوانندگان سنتی  و پاپ همچون شهرام ناظری، علیرضا عصار وناصر عبدااللهی را قلید می کرده است. معمولا ریوندی در انتهای برنامه هایش با مجریان شوخی می کند.

   عکس قدیمی و جدید حسن ریوندی

محسن تنابنده و حسن ریوندی

عکس حسن ریوندی

    حسن ریوندی و حامد بهداد

عکس بامزه حسن ریوندی

  عکس حسن ریوندی در کنسرت خنده

محمدرضا گلزار و حسن ریوندی

   ژست جالب حسن ریوندی

حسن ریوندی و پوریا پورسرخ

عکس خاص حسن ریوندی

در ادامه بیوگرافی حسن ریوندی می توانید عکس های بیشتری از وی در کنار بازیگران و خوانندگان مطرح ایران را تماشا کنید.

حسن ریوندی و احمد مهرانفر

عکس حسن ریوندی و سیاوش خیرابی

بابک جهانبخش و حسن ریوندی

حسن ریوندی و مجید مظفری

عکس نسرین مقانلو و حسن ریوندی

حسن ریوندی و حمید ماهی صفت

عکس الناز شاکردوست و حسن ریوندی

حسن ریوندی و مانی رهنما

نرگس محمدی و حسن ریوندی

عکس جالب عمو پورنگ و حسن ریوندی

حسن ریوندی و بهنوش بختیاری

عکس حسن ریوندی و مرحوم مرتضی پاشایی

احسان علیخانی و حسن ریوندی

عکس حسن ریوندی و امین تارخ

احمد پور مخبر و حسن ریوندی

امیدواریم از مطالعه بیوگرافی حسن ریوندی و مشاهده عکس های متفاوت وی لذت برده باشد. برای آشنایی با بیوگرافی سایر هنرمندان، می توانید بر روی بیوگرافی بازیگران کلیک نماید.