مجله سورنا: عکس نوشته شفای مریض برای پروفایل + دعا و متن برای شفای بیمار

مجله سورنا: در این بخش عکس نوشته و دعای شفای مریض و بیماران را گردآوری کرده ایم و امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرند و در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

افرادی که مریض و بیمار در خانواده دارند می توانند یکی از این عکس های پروفایل شفای مریض را انتخاب کنند و در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام به اشتراک بگذارند و از دوستان و آشنایان طلب دعا کنند. ضمن آرزوی شفای بیمار، شما را دعوت می کنیم از این عکس نوشته ها دیدن کنید.

عکس نوشته شفای مریض و بیماری برای پروفایل

در ادامه عکس نوشته های دعای برای شفای مریض را مشاهده می کنید.

 

جمله عکس شفای بیمار

عکس های پروفایل شفای بیمار

آیه بای شفای مریض

آیه 57 سوره یونس 

یَا أَیُّهَا النَّاسُ قَدْ جَاءتْکُم مَّوْعِظَةٌ مِّن رَّبِّکُمْ وَشِفَاء لِّمَا فِی الصُّدُورِ وَهُدًى وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ
اى مردم به یقین براى شما از جانب پروردگارتان اندرزى و درمانى براى آنچه در سینه‏ هاست و رهنمود و رحمتى براى گروندگان [به خدا] آمده است.

آیات قرآن برای شفا پیدا کردن بیمار

 آیه 14 سوره توبه 

قَاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللّهُ بِأَیْدِیکُمْ وَیُخْزِهِمْ وَیَنصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَیَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُّؤْمِنِینَ
با آنان بجنگید خدا آنان را به دست‏ شما عذاب و رسوایشان مى‏ کند و شما را بر ایشان پیروزى مى‏ بخشد و دلهاى گروه مؤمنان را خنک مى‏ گرداند.

حتما بخوانید: درمان بیماری افسردگی با دعا کردن

آیه برای شفای مریض

آیه 69 سوره نحل 

ثُمَّ کُلِی مِن کُلِّ الثَّمَرَاتِ فَاسْلُکِی سُبُلَ رَبِّکِ ذُلُلًا یَخْرُجُ مِن بُطُونِهَا شَرَابٌ مُّخْتَلِفٌ أَلْوَانُهُ فِیهِ شِفَاء لِلنَّاسِ إِنَّ فِی ذَلِکَ لآیَةً لِّقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ
سپس از همه میوه‏ ها بخور و راه هاى پروردگارت را فرمانبردارانه بپوى [آنگاه] از درون [شکم] آن شهدى که به رنگ هاى گوناگون است بیرون مى‏ آید در آن براى مردم درمانى است راستى در این [زندگى زنبوران] براى مردمى که تفکر مى‏ کنند نشانه [قدرت الهى] است.

آیه 44 سوره فصلت 

وَلَوْ جَعَلْنَاهُ قُرْآنًا أَعْجَمِیًّا لَّقَالُوا لَوْلَا فُصِّلَتْ آیَاتُهُ أَأَعْجَمِیٌّ وَعَرَبِیٌّ قُلْ هُوَ لِلَّذِینَ آمَنُوا هُدًى وَشِفَاء وَالَّذِینَ لَا یُؤْمِنُونَ فِی آذَانِهِمْ وَقْرٌ وَهُوَ عَلَیْهِمْ عَمًى أُوْلَئِکَ یُنَادَوْنَ مِن مَّکَانٍ بَعِیدٍ
و اگر [این کتاب را] قرآنى غیر عربى گردانیده بودیم قطعا مى‏ گفتند چرا آیه‏ هاى آن روشن بیان نشده کتابى غیر عربى و [مخاطب آن] عرب زبان بگواین [کتاب] براى کسانى که ایمان آورده‏ اند رهنمود و درمانى است و کسانى که ایمان نمى ‏آورند در گوشهایشان سنگینى است و قرآن برایشان نامفهوم است و [گویى] آنان را از جایى دور ندا مى‏ دهند.

دعایی که پیامبر برای شفای مریض خواندند

در زبده الدعوات روایت کرده است که رسول خدا (ص) به خانه حضرت فاطمه (س) آمد. امام حسن را بیمار یافت و این منظره بر آن حضرت خیلی گران آمد. جبرئیل نازل شد و گفت: یا محمد تعلیم کنم تو را دعایی که با آن فرزندت از ناخوشی خلاص گردد، پس خواند:

«اللهم لا اله الا انت العلی العظیم ذو السلطان القدیم و المن العظیم و الوجه الکریم لا اله الا انت العلی العظیم ولی الکلمات التامات و الدعوات المستجابات خل ما اصبح»

پس حضرت این دعا را خواند و دست خود را بر پیشانی امام حسن (ع) گذاشت و شفا یافت.

دعای شفای مریض از امام رضا (ع)
از حضرت رضا (ع) روایت شده که فرمودند: برای رفع هر مرضی این دعای شفای مریض را بخوانید:

«یَا مُنْزِلَ الشِّفَاءِ وَ مُذْهِبَ الدَّاءِ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْزِلْ عَلَى وَجَعِیَ الشِّفَاء»

عکس های مذهبی شفا

طلب دعا برای شفای مریض

عکس نوشته خدایا بیماران را شفا بده

دعا برای شفای بیماران

جمله عکس های شفا پیدا کردن بیمار

عکس نوشته التماس دعا

عکس های مذهبی برای شفا کردن بیمار

تصاویر نوشته دار شفا پیدا کردن بیمار

عکس پروفایل اینستاگرام شفا پیدا کردن مریض

تصاویر پروفایل تلگرام

شفای بیمار و مریض

تعداد رای: 1 و امتیازات: 5