,نفت مسجد سلیمان

مجله سورنا: رشت – مسجدسلیمان؛ این دوئل ادامه دارد

مجله سورنا: کد خبر: 1609090/46 زمان: 20:23   1398/02/13 بازدید: 1,512

تکلیف بقا با دو هفته داغ در سه شهر؛

رشت – مسجدسلیمان؛ این دوئل ادامه دارد

تیم هایی که هنوز در رتبه های پایین جدول قرار دارند و احتمال سقوطشان هست، دو هفته نبرد داغ و غیر مستقیم خواهند داشت.

به گزارش "ورزش سه"، پرحاشیه ترین دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر که یکی از حساس ترین بازی ها نیز بود، با نتیجه ای پایان یافت که جدال داغِ دو تیم شمالی و جنوبی را باز هم ادامه می دهد.

 

تیم های نفت مسجد سلیمان و سپیدرود رشت که در رده های چهاردهم و پانزدهم جدول لیگ قرار دارند، امروز در دیداری سرنوشت ساز به مصاف هم رفتند. بازی بسیار پرحاشیه و البته جذاب این دو تیم، پس از چیزی حدود 100 دقیقه تلاش با تساوی یک یک خاتمه یافت.

با این نتیجه، نفتی ها 21 امتیازی شدند و سپیدرود هم به امتیاز 20 رسید. رتبه های دو تیم به شکل هفته پیش باقی ماند و کماکان این تیم ها دو هفته دیگر باید رقابت غیر مستقیم داشته باشند تا از سقوط به لیگ یک به عنوان دومین تیم فرار کنند.

 

نفت مسجد سلیمان در هفته بیست و نهم باید در تهران به دیدار پیکان برود. به صورت همزمان با این بازی، سپیدرود در رشت میزبان نساجی خواهد بود. با توجه به فرم خوب پیکان در هفته های اخیر، کار برای تیم فیروز کریمی در تهران سخت خواهد بود. ضمن اینکه دیدار سپیدرود و نساجی هم حال و هوای ویژه ای در شمال کشور خواهد داشت.

 

در هفته پایانی لیگ کار سپیدرود بسیار دشوار است و اگر کار به آن بازی بکشد، تیم جنوبی امیدوار است که رقیبش در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال نتیجه مناسبی نگیرد. مسجد سلیمانی ها در هفته سی ام میزبان تیم ذوب آهن هستند و تقابل کریمی و منصوریان می تواند یکی از مهیج ترین بازی های هفته نهایی لیگ را رقم بزند.