,منچستر سیتی,رحیم استرلینگ

مجله سورنا: پالاس 1

مجله سورنا: کد خبر: 1604849/42 زمان: 19:25   1398/01/25 بازدید: 526

پالاس 1 - 3 سیتی؛ پیروزی مهم با گل آفساید!

منچسترسیتی موفق شد در دیداری مهم با نتیجه 1-3 کریستال پالاس را مغلوب کند.

 

به گزارش "ورزش سه"، سیتیزن ها برای قرار گرفتن در صدر جدول باید در خانه پالاس به پیروزی می رسیدند و این مهم با درخشش و دبل رحیم استرلینگ و تک گل گابریل ژسوس در موقعیت آفساید میسر شد تا سیتی جالا به امید درخشش چلسی برابر لیورپول باشد.

 

اولین فرصت بازی در دقیقه 9 و برای منچسترسیتی ایجاد شد اما ضربه استرلینگ روی پاس زیبای داوید سیلوا با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

,منچستر سیتی,رحیم استرلینگ

 

,منچستر سیتی,رحیم استرلینگ

 

اما در دقیقه 15 سیتی به گل رسید. پاس عمقی و زمینی دی بروین به استرلینگ رسید تا او از گوشه محوطه با ضربه ای محکم و دقیق گل اول سیتی را وارد دروازه پالاس کند.

 

در دقیقه 26 و روی اشتباه مدافعان پالاس سرخیو آگوئرو می توانست گل دوم سیتی ا به ثمر برساند اما ضربه توام با بی دقتی او به بیرون زمین رفت.

 

در دقیقه 32 لروی سانه با حرکتی انفرادی خودش را در محوطه جریمه پالاس صاحب موقعیت کرد اما ضربه وینگر آلمانی در آستانه ورود به دروازه توسط گایتا دفع شد.

 

در لحظات پایانی نیمه اول و روی پاس گوندوغان، سانه یک بار دیگر صاحب موقعیت شد اما حضور به موقع مدافعان پالاس دروازه این تیم را نجات داد و نیمه نخست با برتری 0-1 سیتی به پایان رسید.

 

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. اولین فرصت نیمه دوم توسط کوین دی بروین ایجاد شد اما ضربه او از راهی دور به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 61 سیتی به گل دوم رسید. ارسال عرضی سانه در حالیکه به نظر می رسید قصد شوت زدن دارد، با تک ضربه استرلینگ به گوشه دروازه پالاس همراه گشته و برتری سیتی 2 برابر شد.

 

,منچستر سیتی,رحیم استرلینگ

 

,منچستر سیتی,رحیم استرلینگ

 

لحظاتی بعد از دریافت گل دوم، اسیکات دان با ضربه سر می توانست دروازه سیتی را باز کند اما ضربه او به بیرون رفت. در دقیقه 77 گوندوغان موقعیت خوبی برای گلزنی داشت اما شوت او با اختلاف زیادی از بالای دروازه سیتی به بیرون رفت.

 

اما در دقیقه 81 پالاس صاحب یک ضربه ایستگاهی در موقعیتی مناسب شده و میلیووچویچ موفق شد با یک ضربه دقیق گل اول پالاس را وارد دروازه ادرسون کند.

 

اما در لحظات پایانی سیتی به میدان داری پرداخت و در اوقات اضافه به گل سوم رسید. پاس دی بروین در محوطه و در موقعیت آفساید به گابریل ژسوس رسید و او در موقعیتی تک به تک موفق به زدن گل سوم شد تا