مجله سورنا: فاصله بزرگ قدرت مالی یوونتوس با رقبای ایتالیایی

یکی از عوامل مهم قدرت نمایی یوونتوس در سال های اخیر در سری آ، شرایط مالی خوب این تیم بوده است.

 

به گزارش "ورزش سه"، از ده بازیکنی که بیشترین دستمزد را در سری آ می گیرند 8 بازیکن تحت قرارداد با یوونتوس هستند و بی شک قدرت اقتصادی این باشگاه یکی از عوامل مهم سلطه بیانکونری طی 8 سال اخیر در سری آ بوده است.

 

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و 34 ساله با 31 میلیون یورو دستمزد سالانه با اختلاف قابل توجهی در صدر این فهرست قرار دارد و احتمالا آدرین رابیو، هافبک فرانسوی و جدید الورود این تیم با 9 میلیون یورو در رتبه دوم قرار خواهد گرفت.

 

,فوتبال,کریستیانو رونالدو,یوونتوس

مجله سورنا: فاصله بزرگ قدرت مالی یوونتوس با رقبای ایتالیایی

 

گونسالو ایگواین که در حال حاضر به طور قرضی در چلسی بازی می کند، با 8.5 میلیون یورو رتبه سوم را به خود اختصاص داده و پائولو دیبالا، شماره 10 و آرژانتینی یوونتوس با 7 میلیون یورو در رده چهارم قرار دارد.

 

آرون رمزی و میرالیم پیانیچ، دو هافبک یوونتوس با 6.9 و 6.5 میلیون یورو در رتبه های بعدی حضور دارند و جیجی دوناروما با 6 میلیون یورو، اولین بازیکن غیر یوونتوسی این فهرست است که در رده هفتم حضور دارد.

 

داگلاس کاستا و سامی خدیرا با 6 میلیون یورو و کالیدو کولیبالی، مدافع تنومند ناپولی با همین رقم تکمیل کننده لیست 10 بازیکن پر درآمد سری آ هستند و حضور 8 بازیکن از یوونتوس نشان می دهد چه فاصله بزرگی بین این تیم و رقبای آنها در لیگ ایتالیا وجود دارد.