مجله سورنا: باشگاه استقلال در روز های اخیر در راستای سالم سازی و سر و سامان دادن به بخش اقتصادی گام های بزرگی برداشته است.

,استقلال

مجله سورنا: باشگاه استقلال سر و سامان اقتصادی گرفت

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اسماعیل خلیل زاده عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در حالی مورد انتقاد برخی از افراد قرار گرفته بود که وظایفش در بخش اقتصادی را درست انجام نداده است، اما شاید رسانه‌ای نشدن برخی اخبار اقتصادی در باشگاه استقلال ابهامی را در نحوه فعالیت این عضو هیئت مدیره در وظایف محوله بوجود آورده بود.

از مهمترین اقدامات فصل اخیر در هیئت مدیره استقلال از لحاظ حقوقی پرونده‌های موجود سر و سامان داده شد که البته جزئیات آن هنوز منتشر نشده است، اما می‌توان حساب‌های موجود و قرارداد‌هایی که دچار مشکل بود سرو سامان گرفته و همه موارد مالی از خزانه باشگاه تامین می‌شود و این رفتار سازمانی باعث می‌شود در آینده حتی با تغییر مدیریت هم مشکل خاصی برای مدیر جدید اتفاق نیافتد.

طلب‌ها و چک‌های باشگاه در مسیر حقوقی پیگیری می‌شود و پرونده‌های مالی شفاف سازی شده است و حضور خلیل زاده به عنوان عضو اقتصادی هیئت مدیره آبی‌ها توانسته تا حدودی شرایط اداری در بحث‌های مالی را برقرار کند و ادامه این روند قطعا به سود آبی‌ها خواهد بود.

باشگاه استقلال در روز‌های اخیر بسیاری از دست انداز‌های مشکل ساز در چارت اداری را حل کرده است و همین که اعضا وظایف خود را انجام می‌دهند و در اختیارات دیگر اعضا دخالت نمی‌کنند نشانه‌های خوبی برای باشگاه استقلال است و حضور خلیل زاده برای استقلال می‌تواند از هر لحاظ مثمر ثمر باشد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از باشگاه استقلال