,بارسلونا,آژاکس

مجله سورنا: بر خلاف شایعات، تن هاگ در آژاکس می ماند

مجله سورنا: کد خبر: 1611648/50 زمان: 11:21   1398/02/25 بازدید: 873

بر خلاف شایعات، تن هاگ در آژاکس می ماند

درحالیکه شایعاتی درباره انتقال اریک تن هاگ، سرمربی آژاکس به بارسلونا و جایگزینی او با ارنستو والورده مطرح شده، تن هاگ با رد شایعات می گوید در آژاکس راضی و خوشحال است.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود شایعاتی که در روزهای اخیر درباره جدایی اریک تن هاگ، سرمربی موفق آژاکس در فصل جاری، از این تیم هلندی و پیوستن او به بارسلونا مطرح شده، تن هاگ با رد شایعات می گوید قصد دارد تا پایان قراردادش در تیم هلندی باقی بماند.

 

تن هاگ امسال با آژاکس فصلی به یاد ماندنی را پشت سر گذاشته و از جمله بر خلاف انتظار موفق شده با آژاکس به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه یابد و در این راه بزرگانی مثل رئال مادرید و یوونتوس را از دور رقابتها حذف کند.

 

,بارسلونا,آژاکس

 

آژاکس که به نظر می رسد در پایان فصل جاری بعد از پنج فصل ناکامی، عنوان قهرمانی لیگ هلند را هم بدست خواهد آورد در لیگ قهرمانان بسیار درخشان ظاهر شد و با حذف رئال و یووه به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رسید و در دیداری دراماتیک با تاتنهام با اختلافی میلی میتری از رسیدن به فینال بازماند.

 

درخشش تن هاگ با آژاکس مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی قرار گرفته و گفته می شود بارسلونا در صورتیکه تصمیم بگیرد به همکاری با ارنستو والورده پایان بدهد، تن هاگ 49ساله را به عنوان گزینه اول خود در نظر خواهد گرفت.

 

تنها هاگ اما در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره آینده اش گفت:" من با آژاکس قرارداد دارم و از مربی گری در این تیم راضی و خوشحالم. ما در آژاکس مشغول کار کردن روی آینده هستیم و بنابراین من در حال حاضر به آینده ای فراتر از این باشگاه فکر نمی کنم".