,میرهاشم حسینى,تکواندو

مجله سورنا: میرهاشم مسابقات جهانی منچستر را از دست داد؟

مجله سورنا: کد خبر: 1611645/44 زمان: 11:10   1398/02/25 بازدید: 101

تداوم کارشکنی انگلیس در صدور روادید تکواندوکاران

میرهاشم مسابقات جهانی منچستر را از دست داد؟

کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید تکواندوکاران ایرانی برای حضور در مسابقات جهانی همچنان ادامه دارد و همزمان با آغاز این رقابت ها هنوز ویزای سه ملی پوش صادر نشده است.

به گزارش "ورزش سه"، بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2019 منچستر در حالی از امروز آغاز خواهد شد که تاکنون ویزای میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی و سجاد مردانی از سوی کشور میزبان صادر نشده است.


رقابت های اوزان 54- و 68- کیلوگرم در مسابقات قهرمانی جهان فردا برگزار خواهد شد و آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی نمایندگان تکواندوی ایران در این روز هستند؛ این نفرات باید امروز وزن کشی خود را انجام دهند، اما متاسفانه دیروز تنها ویزای آرمین هادی پور صادر شده و  حضور میرهاشم حسینی در هاله ای از ابهام قرار دارد.


سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو و علی محمد بسحاق نیز روادید خود را دریافت کرده اند.


بسحاق در کنار ملی پوشان حاضر در ایران مانده و سید محمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو به همراه آرمین هادی پور ساعت 5 صبح امروز تهران را به مقصد منچستر ترک کردند. 


با توجه به شرایط موجود به نظر می رسد میرهاشم حسینی شانس کمی برای حضور در مسابقات جهانی دارد و به خاطر یک کارشکنی عجیب تمام زحمات این تکواندو هدر رفته است. البته طبق اعلام مدیر روابط عمومی فدراسیون در صورتی که امروز هم ویزای این تکواندوکار صادر شود،با هماهنگی های به عمل آمده، او می تواند دیرتر وزن کشی کند و فردا به مصاف حریفانش روی شیاپچانگ برود. 


با این حال دیر رسیدن تکواندوکاران به محل مسابقات هم می تواند باعث خستگی و عدم تمرکز آنها در روز مسابقه باشد.