مجله سورنا: مسابقات جهانی کاراته-اسپانیا

حذف کاتای تیمی بانوان/ مردان به جدول شانس مجدد بازگشتند

,مسابقات جهانی کاراته دراسپانیا,صدرنشینی کاتای تیمی مردان,حذف ز

مجله سورنا: حذف کاتای تیمی بانوان/ مردان به جدول شانس مجدد بازگشتند

کاتای تیمی بانوان از ادامه رقابت در چارچوب بیست و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی جهان بازماند و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

به گزارش فارس، امروز (پنجشنبه ۱۷ آبان ماه)و در سومین روز از بیست و چهارمین دوره رقابت های کاراته قهرمانی جهان در اسپانیا که با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور پیگیری می شود، کاتا و کومیته تیمی مردان و بانوان به روی تاتامی می روند.

 

تیم کاتای بانوان دور اول با قرعه استراحت روبرو بود و در نخستین رقابت خود مقابل بلاروس با نتیجه ۴ بر ۱ به برتری دست یافت. در ادامه این رقابت ها بانوان کاتای ایران بازی را با نتیجه ۵ بر صفر به ترکیه واگذار کردند. تیم ترکیه عنوان سومی جهان را در اختیار دارد. با شکست تیم ترکیه مقابل ژاپن, تیم بانوان ایران با ترکیب الناز تقی پور, نجمه قاضی زاده و شادی جعفری زاده از حضور در ادامه رقابت ها بازماند. 

 

در کاتای تیمی مردان تیم کشورمان با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون به روی تاتامی رفتند. 

تیم کاتا مردان دور اول با قرعه استراحت رو برو بود. مردان کاتای کشورمان در نخستین مبارزه خود موفق شدند تیم کاتای روسیه را با نتیجه ۴ بر یک شکست دادند.

 

در مرحله دوم این رقابت ها تیم کاتای مردان کشورمان بازی را با نتیجه ۵ بر صفر مقابل اسپانیا واگذار کردند. با راهیابی تیم اسپانیا به فینال، تیم ایران با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون به جدول شانس مجدد راه یافت.

 

کومیته تیمی بانوان ایران هم با ترکیب فاطمه چالاکی، رزیتا علیپور، پگاه زنگنه و حمیده عباسعلی به میدان می رود. تیم بانوان در اولین مبارزه به مصاف تیم سنگال خواهد رفت.

 

امروز(پنج شنبه) همچنین مبارزات کومیته تیمی مردان نیز با حضور ۵۲ تیم برگزار می شود اما تیم ایران که دور نخست استراحت دارد، امروز مسابقه ای نخواهد داشت و فردا به همراه ۳۱ تیم دیگر به روی تاتامی خواهد رفت.

ترکیب کومیته تیمی مردان در این رقابت ها را ذبیح اله پورشیب، بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، سامان حیدری، علی اصغر آسیابری، صالح اباذری و مهدی خدابخشی تشکیل می دهند.