,تیم ملی ایران,جام ملتهای آسیا 2019,کریم انصاری فرد

مجله سورنا: کریم به پست محبوب کی روش بازمی گردد؟ (عکس)

مجله سورنا: کد خبر: 1582987/48 زمان: 15:51   1397/10/21 بازدید: 896

کریم به پست محبوب کی روش بازمی گردد؟ (عکس)

احتمال قرار گرفتن کریم انصاری فر در ترکیب اصلی ایران مقابل ویتنام بسیار بالاست. بازیکنی که توانایی بازی در خط میانی را به خوبی دارد.

به گزارش “ورزش سه” ظهر امروز آخرین تمرین تیم ملی ایران قبل از بازی با ویتنام در ورزشگاه آل نهیان ابوظبی، محل برگزاری مسابقه برگزار شد. تمرینی که طبق روال همیشگی تنها ۱۵ دقیقه برای اصحاب رسانه باز بود و طبعا نکات زیادی از ترکیب ایران برای دیدار فردا به دست نیامد.


اما به احتمال فراوان باید شاهد بازگشت کریم انصاری فر به ترکیب اصلی تیم ملی باشیم. به خصوص انتشار تصویر زیر این گمانه زنی را بیشتر می کند. شماره ۱۰ تیم ملی در تمرین امروز به مانند امید ابراهیمی با کاور تمرین کرد تا احتمال حضورش مقابل ویتنام بیشتر شود.


البته که این تغییر چندان هم عجیب نیست. ویتنام نسبت به یمن تیمی سرعتی و تاکتیکی تر است. آن ها در مقابل عراق از کندی خط هافبک حریف استفاده کردند و با رد و بدل کردن پاس های کوتاه سریع به سرعت حضور در محوطه جریمه را تجربه کردند.

 

,تیم ملی ایران,جام ملتهای آسیا 2019,کریم انصاری فرد


حالا با حضور انصاری فر در ترکیب تیم ملی به جای اشکان دژاگه، تحرک خط میانی بیشتر می شود و میزان دوندگی آن ها بالاتر می رود. این بازیکن توانایی بازی در هافبک دفاعی و هم چنین راس هجومی را دارد و می تواند در هر دو جناح به تیم ملی کمک کند و در کنار ابراهیمی سد محکمی مقابل بازیکنان سرعتی ویتنام باشد.


انصاری فر در بازی اول برابر یمن روی نیمکت نشست تا با حضور دژاگه درصد مالکیت توپ ایران بالا برود و در نهایت هم همین شد و به همین واسطه برد پرگلی برای ایران به دست آمد.