,استرالیا,تیم ملی فلسطین,جام ملتهای آسیا 2019

مجله سورنا: گزارش زنده بازی فلسطین

مجله سورنا: کد خبر: 1582956/13 زمان: 14:30   1397/10/21 بازدید: 152

کانگوروها به دنبال اولین برد؛

گزارش زنده؛ فلسطین 0- استرالیا 0

شاگردان گراهام آرنولد به مصاف فلسطینی رفتند که در مسابقه اول به تساوی برابر سوریه رسید.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی استرالیا که یکی از مدعیانی اصلی قهرمانی آسیا محسوب می شود، در نخستین بازی جام ملت ها شگفت زده شد و در حالی که به دنبال برد مقتدرانه بود، با یک گل برابر اردن شکست خورد و اکنون در قعر جدول گروه B قرار گرفته، اما امیدوار است اکنون که مقابل فلسطین قرار گرفته، به اولین برد دست یابد و امیدوار به صعود بماند ولی در سمت مقابل شاگردان نورالدین ولد نیز می خواهند بعد از متوقف کردن سوریه، امروز از کانگوروها امتیاز بگیرند و شانس راهیابی به مرحله یک هشتم نهایی را پیدا کنند.


گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم های ملی فلسطین و استرالیا را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:


جام ملت های آسیا - امارات 2019 ؛ گروه B
جمعه: 97/10/21 ؛ ساعت 14:30
استادیوم: راشد- دبی/ تماشاگر:
داور: والنتین کوولانکو(ازبکستان)؛ کمک ها: عبدوخامیدولو رسولوف و سایدوف؛ داور چهارم: محمد جعفر سلمان(بحرین)/ کمک داوران پشت دروازه: روشن ایرماتوف و تانتاشف ایلگیز(ازبکستان).


تیم ملی فلسطین


رامی حماده، مصعب البطاط، شادی شعبان، نظمی البداوی، جاناتان زوریلا، تامر صیام، عبدالله جابر، عبداللطیف البهداری، محمد درویش، محمود وادی و الکسیس نورامبوئنا.

 

سرمربی: نورالدین ولد علی

 


تیم ملی استرالیا


متئو رایان، میلوس دجنک، ترنت سینسبوری، برت گرانت، عزیز بهیچ، مارک میلیگان، کریس اکونومیدیس، تام روجیچ، آور مابیل، جکسون ایروینه و جیمی مکلارن.


سرمربی: گراهام آرنولد


لحظات حساس


 


در حاشیه


* محمد صالح، سامح مراعبه، یاسر اسلامی و پابلو براوو نسبت به بازی اخیرشان برابر فلسطین در ترکیب حضور ندارند و جای خود را به شادی شعبان، محمود وادی، الکسیس نورامبوئنا و نظمی البداوی داده اند.


* جاش ریزدون، ماسیمو لونگو و رابی کروزه نسبت به بازی گذشته استرالیا، در ترکیب مسابقه امروز حضور ندارند و به جای آنها برت گرانت، کریس اکونومیدیس و جکسون ایروینه بازی می کنند.