,رئال مادرید,سانتیاگو سولاری

مجله سورنا: سولاری: ایسکو

مجله سورنا: کد خبر: 1580711/29 زمان: 16:20   1397/10/12 بازدید: 657

پایان اختلافات با ستاره مالاگایی؟

صحبت های امیدوارکننده سولاری در مورد ایسکو

رئال مادرید فردا در ورزشگاه لاسرامیکا میهمان ویارئال خواهد بود؛ دیداری عقب افتاده که پیروزی در آن می تواند رئال را با سویا در رتبه سوم هم امتیاز کند.

به گزارش "ورزش سه"، این اولین بازی سال برای رئالی ها محسوب می شود. آمارها می گویند که رئال اغلب در اولین بازی سال نتایج خوبی کسب نکرده است. در زمین ویارئال نیز رئال در نیمی از بازی هایش امتیاز از دست داده است.

 

 

,رئال مادرید,سانتیاگو سولاری

 

 

سولاری، سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت:« سال 2019 را با اشتیاق و انگیزه بسیار بالایی شروع کرده ایم. در هر سه جام شانس قهرمانی داریم و برای همه جام ها خواهیم جنگید. اینکه همه بازیکنان شاد و سرحال باشند، مهمترین چیز است.

از آمار بدمان در اولین بازی های سال باخبرم و سعی در تغییر این روند داریم. همه بازیکنان متعهد و با انگیزه اند و اصلا برای ما مهم نیست که بازی در چه مقطعی از سال برگزار می شود و اینکه تاریخ بر ضدمان است. ما برای سه امتیاز به مصاف ویارئال خواهیم رفت.»

 

ایسکو:« هر بازیکنی باید سخت تمرین کند و هر زمان که مربی از او خواست بهترین بازی را ارائه دهد. ایسکو بازیکنی بسیار بزرگ و حیاتی برای ما محسوب می شود. او به ما شادی فراوانی هدیه کرده و خواهد کرد. عشق و اشتیاق او دست نخورده باقی مانده و او را در روزهای اخیر شاد و خوشحال دیده ام. ما سال را با قهرمانی جام جهانی باشگاه ها تمام کردیم که انرژی مثبت و روحیه خوبی به تیم تزریق کرد. تاکید می کنم که روی ایسکو حساب باز کرده ام.»

 

 

,رئال مادرید,سانتیاگو سولاری

 

 

سطح رقابت بازیکنان و خریدهای زمستانی:« فوتبال را در لحظه باید زندگی کرد. احتمال هر چیزی در این ورزش است. هر بازی برای هر بازیکن می تواند فرصتی جدید برای درخشش باشد. بازیکنی که رقابت می کند، نباید از چیزی هراس داشته باشد. همه بازیکنانی که در اختیارم هستند برای من به یک اندازه مهمند. اینکه در انتقالات زمستانی خریدی خواهیم داشت یا خیر، موضوعی مربوط به مدیران باشگاه است.»

 

ویارئال:« آنها جایگاه خوبی در جدول ندارند ولی تیمی منسجم و باکیفیت نشان داده اند. باید یک بازی جدی و پرانرژی را انجام دهیم و هجومی کار کنیم. ویارئال مربی خود را تغییر داده و این یعنی تیم شان انگیزه و شحخصیتی متفاوت پیدا کرده است. باید مراقب بود.»

 

آینده:« من کارم مربیگری است و با قلبم این کار را انجام می دهم. روز به روز بازیکنانم را تمرین می دهم و از این بابت خوشحالم. فقط هم به زمان حال فکر می کنم.»