,یورگن کلوپ (سرمربی),لیورپول,منچستر یونایتد

مجله سورنا: اگر مورینیو مثل کلوپ می دوید، 25 جلسه محروم می شد

مجله سورنا: کد خبر: 1573769/31 زمان: 11:32   1397/09/14 بازدید: 2,341

پل مرسون:

اگر مورینیو مثل کلوپ می دوید، 25 جلسه محروم می شد

پل مرسون، هافبک سابق تیم ملی انگلیس و کارشناس نامدار تلویزیونی، معتقد است که اگر ژوزه مورینیو، خوشحالی مانند یورگن کلوپ در دیدار مقابل اورتون انجام دهد، مدت زیادی از همراهی تیمش محروم خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان کلوپ روز یکشنبه به مصاف اورتون رفتند و در دقیقه 95، با اشتباه جردن پیکفورد توسط دیووک اوریجی به تک گل بازی دست پیدا کردند. پس از این گل، کلوپ وارد زمین شد و به سمت بازیکنانش دوید و آنها را به آغوش کشید. خوشحالی جالب او مورد توجه رسانه ها قرار گرفت و پس از بازی، او از مارکو سیلوا، سرمربی اورتون به خاطر این رفتارش عذرخواهی کرد. کلوپ به خاطر این رفتارش از سوی اتحادیه جریمه شد ولی مرسون معتقد است اگر مورینیو چنین کاری می کرد، برخوردها با او متفاوت بود.

 

 

,یورگن کلوپ (سرمربی),لیورپول,منچستر یونایتد

 

 

او گفت:" به نظرم مورینیو را 25 جلسه محروم می کردند. حتی از فکر کردن به آن وحشت می کنم. اینطور به قضیه نگاه کنید؛ اگر خوزه وارد زمین می شد، به محض اینکه به محوطه مربیان بازمی گشت، مستقیما اخراج می شد. او در دیدار مقابل ساوتهمپتون به خاطر خروج از محوطه اش اخراج شد. البته به جز هواداران منچستریونایتد، همه یورگن کلوپ را دوست دارند. برای او، واکنش ها اینگونه خواهد بود که «دیگر این کار را انجام نده». هیچکس از این بابت ناراحت نشد و مارکو سیلوا هم اعلام کرد که مشکلی با این خوشحالی نداشته است.

 

کلوپ از سوی دیگر مربیان از جمله پپ گواردیولا مورد حمایت قرار گرفته و سرمربی اسپانیایی، دویدن سرمربی آلمانی را قابل درک توصیف کرده است. اما جوناس اولسن، مدافع وستبروم، نظر متفاوتی دارد. او گفت:" اگر من بازیکن اورتون بودم، کلوپ را کتک می زدم. وقتی بازیکنی از حریف اشتباه بزرگی کرده، نمی توانید اینطور خوشحال کنید، به نظرم بی احترامی بزرگی بود. به نظرم کلوپ انسان باحالی است ولی در آن لحظه اینطور فکر نمی کردم."