,پاری سن ژرمن,کیلیان امباپه

مجله سورنا: امباپه الان شبیه آنری است، بعداً شبیه رونالدو می شود

مجله سورنا: کد خبر: 1573771/50 زمان: 12:11   1397/09/14 بازدید: 2,231

ژورکائف:

امباپه الان شبیه آنری است، بعداً شبیه رونالدو می شود

یوری ژورکائف یکی از ستاره های سابق فوتبال فرانسه می گوید بازی امباپه او را به یاد تیری آنری می اندازد ولی معتقد است امباپه در آینده شبیه کریستیانو رونالدو بازی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، یوری ژورکائف یکی از اسطوره های فوتبال فرانسه با تشبیه پدیده ی جوان این روزهای فرانسه کیلین امباپه معتقد است او این روزها شبیه تیری آنری بازی می کند. ژورکائف می گوید امباپه این روزها با گرایش به جناحین زمین و کار کردن در فضاهای خالی، تیری آنری را در ذهن بیننده تداعی می کند ولی تا چند سال دیگر و با پیشرفت طبیعی فوتبال او، باید منتظر نزدیک شدن سبک بازی اش به کریستیانو رونالدو باشیم.

 

ژورکائف که از نسل طلایی 98 فوتبال فرانسه است و در آن سال به همراه خروس ها جام جهانی را بالای سر برده می گوید شک ندارد که امباپه در آینده ی نزدیک به بهترین مهاجم دنیا تبدیل خواهد شد. ژروکائف در مصاحبه با اومنی اسپورت گفت:" من در دوران فوتبالی ام فرصت این را داشته ام که با مهاجمین بزرگ زیادی بازی کنم. به نظر من امباپه این روزها شبیه تیری آنری بازی می کند و با همان سرعت خارق العاده ای که آنری داشت کابوس خطوط دفاعی است".

 

,پاری سن ژرمن,کیلیان امباپه

 

ژورکائف در ادامه گفت:" اما از سوی دیگر رونالدو را داریم که توپ را می گیرد، می چرخد، دریبل می زند و سریع و تکنیکی است. امباپه اما مثل تیری آنری برای اینکه بتواند بازی خودش را نمایش دهد باید حرکت کند و حرکت و فضای لازم برای حرکت برای او الزامی است. ولی من معتقدم تا دو سه سال دیگر می توانیم امباپه را با رونالدو مقایسه کنیم. چون معتقدم امباپه در آینده ی نزدیک در نقش شماره ی 9 بازی خواهد کرد".