,لیگ قهرمانان اروپا,بایرن مونیخ

مجله سورنا: کوواچ: عالی بازی کردیم و عالی نتیجه گرفتیم

مجله سورنا: کد خبر: 1563402/50 زمان: 09:42   1397/08/02 بازدید: 698

بعد از پیروزی 2-0 بایرن مقابل آ ا ک

کوواچ: عالی بازی کردیم و عالی نتیجه گرفتیم

نیکو کوواچ سرمربی بایرن مونیخ بعد از پیروزی نسبتاً راحت تیمش مقابل آ ا ک آتن به ستایش از شاگردان خود پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دو تیم در پایتخت یونان در قالب رقابتهای چمپیونزلیگ در حالی برگزار می شد که بایرن مونیخ برای رهایی کاملتر از بحران هفته های اخیر خود عزمش را برای پیروزی جزم کرده بود. اما آ ا ک در یک ساعت اول بازی نگذاشت بایرن کاری از پیش ببرد و حتی می توان گفت در این یک ساعت تیم بهتر میدان بود. اما بعد از این شصت دقیقه، دو گل ژاوی مارتینز و رابرت لواندوسکی که ظرف سه دقیقه به ثمر رسید باعث شد سه امتیاز این مصاف در نهایت به بایرن تعلق بگیرد.

 

کوواچ که بعد از چهار هفته ناکامی در رسیدن به پیروزی، پیش از وقفه ی بازی های ملی در لیگهای اروپایی با فشارهای بسیار سنگینی روبرو شده بود، این هفته ابتدا با پیروزی 3-1 مقابل ولفسبورگ کمی از بار فشارها کاست و دیشب در مقابل آ ا ک قدم مثبت و مهم دیگری برای رهایی از بحران برداشت.

 

به همین خاطر کوواچ بعد از بازی تلاش زیادی کرد تا روی این تحولات مثبت تاکید کند. او گفت:" ما خیلی خیلی خوب بازی کردیم. در بخش اعظم بازی کنترل توپ دست ما بود و باید گفت بر حریف مان اقتدار کامل داشتیم. ما در نیمه ی اول دو یا سه موقعیت خیلی عالی خلق کردیم ولی نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم. این بازی، بازی حساس و دشواری بود و محک خوبی برای صبر و حوصله ی ما به حساب می آمد. گل اول، کلید پیروزی ما بود. من از نحوه ی بازی مان در این بازی و نتیجه ای که از آن بدست آوردیم کاملاً راضی هستم".

 

بازی بعدی بایرن مونیخ در رقابتهای چمپیونزلیگ روز هفتم نوامبر در مقابل آ ا ک خواهد بود و بایرنی ها آن روز در آلیانس آرنا میزبان تیم یونانی خواهند بود. شاگردان کوواچ روز شنبه ی آینده هم در بوندس لیگا به مصاف ماینتز خواهند رفت.

 

,لیگ قهرمانان اروپا,بایرن مونیخ