مجله سورنا: عضو شورای هماهنگی گفت: اعضای شورای هماهنگی با ملاحظاتی رأی به ادامه فعالیت شورای عالی سیاستگذاری اضلاح طلبان دادند.

,اخبار سیاسی،اصلاح طلبان

مجله سورنا: موافقت مشروط شورای هماهنگی با ادامه فعالیت شورای عالی سیاستگذاری

فرج کمیجانی عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به تشریح جلسه شب گذشته شورای هماهنگی جبهه اصلاحات مورخ ۲۹مهرماه پرداخت و گفت: در این جلسه اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به نقد و بررسی آخرین اخبار و تحولات داخلی و خارجی کشور پرداختند.

وی ادامه داد: در این جلسه گزارش آخرین بررسی‌های کمیته سیاسی در ارتباط با مجمع عالی اصلاح‌طلبان (پارلمان) به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات ارائه شد. 

کمیجانی خاطرنشان کرد: اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای  انسجام‌بخشی بیشتر میان جریان سیاسی خود با ملاحظاتی رأی به ادامه فعالیت شورای عالی سیاستگذاری دادند.

وی ادامه داد: تاکید بر موقت بودن شورای عالی سیاستگذاری تا تشکیل مجمع عالی اصلاح طلبان، اصلاح سازو‌کار‌های نحوه عملکرد این شورا در راستای رفع انتقاداتی که به آن وارد است و تلاش برای کاهش و رسیدن به معدلی از حضور اشخاص حقیقی نسبت به اشخاص حقوقی، رفع موانع حقوقی و تاکید بر تاسیس مجمع عالی اصلاح طلبان با مدیریت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از ملاحظاتی بود که دراین جلسه مورد تاکید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات قرار گرفت.

انتهای پیام/