مجله سورنا: عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸، جزئیاتی از مصوبه این کمیسیون برای نوسازی مدارس در سال آینده را تشریح کرد.

,بودجه 98،نوسازی مدارس

مجله سورنا: هزار میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی مدارس در سال آینده در کیمسیون تلفیق تصویب شد

علی‌اصغر یوسف‌نژاد نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  با اشاره به جلسه نوبت عصر امروز (دوشنبه، ۲۴ دی ماه) این کمیسیون، گفت: در این جلسه با تصویب اعضا تمام پزشکان و پیرا پزشکان، دامپزشکان و همچنین دارو سازان موظف شدند که از صندوق مکانیزه فروش استفاده کنند که این باعث شفافیت مالیاتی و در نهایت ایجاد درآمد مالیاتی برای دولت می‌شود..

وی افزود: طبق تبصره ۶ لایحه بودجه ۹۸ و مصوبه کمیسیون تلفیق، کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی که مجوز فعالیت آن‌ها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا سازمان نظام پزشکی ایران و یا سازمان نظام دامپزشکی ایران صادر می‌شود، مکلف‌اند در چارچوب آیین‌نامه تبصره ۲ ماده ۱۶۹ قانون مالیات‌های مستقیم مصوب اسفندماه ۱۳۶۶ و اصلاحات و الحاقات بعدی آن از ابتدای سال ۹۸، از پایانه فروشگاهی استفاده کنند.

وی اضافه کرد: طبق مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق اجازه داده می‌شود دولت مبلغ هزار میلیارد تومان اوراق مالی اسلامی با سررسید کمتر از ۵ سال جهت احداث، تکمیل و تجهیز فضا‌های آموزشی، پرورشی و ورزشی وزارت آموزش و پرورش (سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور) منتشر کند.

انتهای پیام/