,مجلس شورای اسلامی،مشهد،پژمانفر،کلات

مجله سورنا: پژمانفر در گفت وگو با فارس: رفتار هیأت نظارت بر مطبوعات در قبال کیهان و وطن امروز به دور از انتظار است

مجله سورنا: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: هیأت نظارت بر مطبوعات در ارتباط با روزنامه های کیهان و وطن امروز جانب انصاف را نداشته و اقدام وی در قبال این دو روزنامه جای اعتراض و گلایه دارد.

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به معرفی روزنامه های کیهان و وطن امروز به دادگاه از سوی هیأت نظارت بر مطبوعات به خاطر نوشتن مطلب در جهت مخالفت با FATF گفت: رفتار دوگانه ای که در رابطه  با این موضوع از ناحیه هیأت نظارت بر مطبوعات صورت گرفته نشان دهنده این است که این شورا نسبت به اینگونه مسائل جانب انصاف را رعایت نمی کند.

وی افزود: رفتار هیأت نظارت بر مطبوعات در این باره جای گلایه دارد و ما نسبت به رفتار این هیأت در رابطه با روزنامه های کیهان و وطن امروز  و هم در رابطه با کوتاهی های هیأت نظارت بر مطبوعات معترض هستیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: متأسفانه یک بی عدالتی در مسائل وجود دارد که بعضا انسان نگران می شود و ما در حالی شاهد تذکر دادن به دو روزنامه کیهان و وطن امروز و معرفی آنها به دادگاه از سوی هیأت نظارت بر مطبوعات هستیم که برخی روزنامه ها پیش از این مسائلی را در ارتباط ایران و عراق مطرح کرده بودند که مسائل امنیتی ما را در سطح ملی تحت تأثیر قرار داده بود و واکنشی نسبت به این رفتار آنها صورت نگرفت.

به گزارش فارس، هیأت نظارت بر مطبوعات به روزنامه های کیهان و وطن امروز به خاطر درج مطالب در جهت مخالفت با FAFT تذکر داده و آنها را به دادگاه معرفی کرده است.

انتهای پیام/