,اصلاح طلبان،اصلاحات،محمدرضا عارف،عارف

مجله سورنا: صوفی در گفت وگو با فارس مطرح کرد حضور بیش از حد اعضای حزب اتحاد ملت در شورای عالی ایراد اصلی احزاب اصلاح طلب به این شورا

مجله سورنا: عضو شورای عالی و هماهنگی جبهه اصلاحات با اشاره به جزئیات نشست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با رئیس شورای عالی اصلاح طلبان پرداخت و گفت: عارف اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را در خصوص ترکیب شورای عالی قانع کرد.

علی صوفی دبیرکل حزب پیشرو اصلاحات اصلاحات در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس درباره جزئیات نشست شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با محمدرضا عارف رئیس شورا عالی اصلاح طلبان اظهار داشت: آقای عارف در این جلسه در خصوص اعتراض به شورای عالی به ارائه توضیحاتی پرداخت که در نهایت اعضای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات قانع شدند.

وی افزود یکی از انتقادات شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به ترکیب شورا عالی این بود که چرا اعضای حزب اتحاد ملت ایران کثرت زیادی در بین اعضای حقیقی شورای عالی اصلاح طلبان دارند که آقای عارف توضیحات لازم را ارائه کردند.

به گزارش فارس، شورای هماهنگی جبهه اصلاحات چندی پیش در خصوص ترکیب شورا عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان جلسه فوق العاده برگزار کرده بود و مقرر شده بود که هیئتی با محمدرضا عارف به مذاکره بپردازند.

انتهای پیام/