مجله سورنا: Q4 بیشتر از یک نسخه کوپه آئودی Q3 خواهد بود (+تصاویر)

,مقایسه خودرو,اخبار خودرو,مشخصات Q4 آئودی

مجله سورنا: Q4 بیشتر از یک نسخه کوپه آئودی Q3 خواهد بود (+تصاویر)

آئودی در حال اضافه کردن یک عضو جدید به نام Q4 به خانواده خود است. این خودرو یک شاسی بلند کوپه است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پس از معرفی Q8 و E-Tron در اوایل امسال، خانواده خودروی سواری آئودی، یک عضو جدید به خودش اضافه خواهد کرد.

 

با پیش نمایش طرح پیشنهادی تویوتا شاسی بلند در سال ۲۰۱۴، طراحی این خودرو نهایی شده است. این شاسی بلند دارای یک ویژگی بی نظیر است که به وسیله آن از نزدیک ترین برادرانش، Q3 و دیگر شاسی بلندهای ساخته شده توسط آئودی متمایز می شود.

 

آندریاس میند مدیر طراحی بیرونی شرکت در یکی از خبرها گفته بود: این خودرو کمی بیشتر از یک نسخه کوپه Q3 است، البته از نظر من کمی نه خیلی زیاد.

 

,مقایسه خودرو,اخبار خودرو,مشخصات Q4 آئودی

آئودی اطلاعات دیگری در مورد آینده این شاسی بلند نمی گوید، اما انتظار می رود که در سال ۲۰۱۹ با حدود ۲۸،۰۰۰ پوند (۳۵،۷۷۸ دلار / € ۳۱،۶۳۱) در انگلستان عرضه شود. به نظر می رسد Q4 حداقل ۴۵۰۰ میلی متر (۱۷۷ اینچ) طول داشته باشد. با این وضعیت باید Q4 دارای جایگاهی مناسب برای مسافرین باشد. البته باید گفت که افراد قد بلند ممکن است کمی با اندازه سقف این خودرو درگیر شوند.

 

در مورد سایر نکات در طراحی داخلی، از مواد با کیفیت بالا و تکنولوژی روز استفاده خواهد شد.

 

در میان ویژگی های جدید این خودرو، کاربران احتمالا یک سیستم سرگرمی ۹.۲ اینچی درای صفحه نمایش Full HD، کنترل حرکت، مکانی برای شارژ کردن گوشی های هوشمند بی سیم و دیگر موارد را پیدا خواهند کرد.

 

,مقایسه خودرو,اخبار خودرو,مشخصات Q4 آئودی

Q4 با پشتیبانی از پلت فرم MQB چند منظوره گروه VW، توسط موتورهای بنزینی و دیزلی معمولی چهار سیلندر آئودی ساخته خواهد شد. مدل بالتیک بالا، که باید به عنوان RS Q4 نامگذاری شود، می تواند از موتور ۲.۵ لیتری پنج RS3 استفاده کند.

 

باید طرفداران این کمپانی برای دریافت اطلاعات بیشتر صبر داشته باشند.