مجله سورنا: راز جسد دو جوان در حیاط ساختمان چه بود ؟

,جسد دو چند جوان در حیاط ساختمان,سرقت,کلانتری 118 ستارخان

مجله سورنا: راز جسد دو جوان در حیاط ساختمان چه بود ؟

جسد دو دزدی که وارد آپارتمان طبقه چهارم شده بودند در حیاط ساختمان چه می کرد ؟ ساعت ۲۲:۳۰ سه شنبه ۲۸ خرداد امسال ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان در جریان حضور دزدان در طبقه چهارم ساختمانی در منطقه ستارخان قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران به محل اعزام شدند. ماموران با حضور در محل سرقت به سراغ صاحبخانه رفتند و وی ادعا کرد، دو ساعت پیش برای خرید وسایل تولد فرزندم همراه همسرم خانه را ترک و هنگام مراجعه مشاهده کردم در واحد کج شده و سر و صداهایی از داخل خانه می آید که فهمیدم سارقان در منزل هستند.

همسرم بچه مان را در آغوش گرفت و به سرعت پایین رفت و همسایه ها را مطلع کرد و من نیز به پلیس زنگ زدم. یک دقیقه بعد یکی از همسایه ها به طبقه بالا آمد و گفت به اورژانس هم زنگ بزنید زیرا یکی از دزدان ، خود را از پنجره ساختمان به پایین پرت کرده است.

به گزارش رکنا، وی افزود:همراه سه همسایه دیگر خود به پشت بام رفتیم تا ببینیم سارق دیگری هم هست یا نه که از آن جا مشاهده کردیم یکی از سارقان در حیاط افتاده و خون آلود است و سارق دیگر نیز با ملافه و پرده که گره زده و به لوله شوفاژ آویزان کرده بود قصد پایین رفتن از بالکن را داشت که فریاد زدیم این کار را نکن. آن دوستت که خواست به پایین برود ظاهرا مرده است. ولی وی به فریاد ما اهمیتی نداد و به کار خود ادامه داد که ناگهان نزدیک طبقه سوم، پارچه ها پاره شدند و او نیز به پایین پرتاب شد. من که قبل از رفتن به پشت بام در واحد را از بیرون قفل کرده بودم، پس از رسیدن پلیس کلید را به آن ها دادم که ماموران سارق سومی را در خانه دستگیر کردند.

هر دو مصدوم به بیمارستان منتقل شدند که مصدوم اول دقایقی پس از انتقال به مرکز درمانی به دلیل شدت ضربه وارد شده بر اثر افتادن فوت کرد و مصدوم دوم نیز ساعت ۶ صبح دیروز با وجود انجام عمل های پزشکی به دلیل شدت جراحات جان باخت. در تحقیقاتی که از سارق سومی در کلانتری به عمل آمد بیان شد که مردی ۳۸ ساله است که پس از تحمل زندان به جرم سرقت خانه، یک سال پیش از زندان آزاد شده بود. از سارق یک دیلم و   دسته کلید کشف شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

khorasanne​ws.‎​com