مجله سورنا: ابراهیم اصغری به جدیدترین فعالیت سینمایی خود اشاره کرد.

,پروانه ساخت،فیلم اجتماعی

مجله سورنا: فیلم سیاسی اجتماعی خواهم ساخت/ به عکسم با لباس سپاه افتخار می کنم

ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما، درباره جدیدترین فعالیت هنری خود به خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: امسال یک فیلم سینمایی با موضوع سیاسی _ اجتماعی تولید می‌کنم که هم نقدی به شرایط روز داشته باشد و هم مخاطب از دیدن آن لذت ببرد.

وی افزود: فیلمنامه این اثر به زودی آماده می شود و ماه آینده آن را به شورای پروانه ساخت ارائه می‌دهیم. پس از آن برنامه ریزی لازم جهت تولید را انجام می‌دهیم.

اصغری در بخش دیگری از صحبت‌های خود در خصوص اهمیت سپاه پاسداران بیان کرد: من قبل از هرچیز به جمله امام خمینی (ره) رجوع می‌کنم که فرمودند‌ «ای کاش من هم یک پاسدار بودم». من به شخصه در این لباس خدمت نکردم؛ فقط سعادت حضور در جنگ را داشتم. من تنها یک عکس با لباس سپاه دارم که به آن افتخار می‌کنم. این عکس را روی دیوار اتاقم نصب کرده ام.

,پروانه ساخت،فیلم اجتماعی

وی ادامه داد: نباید از چیز‌هایی که باعث ارزش و امنیت کشورمان بوده، غافل شویم. البته نقد به همه ارگان‌ها وارد و کاملاً طبیعی است. امیدوارم کسانی که نان سپاه را خوردند، به آن پایبند باشند و افتخار کنند.

اصغری همچنین درباره توقف اکران «رحمان ۱۴۰۰» و عملکرد مسئولان امر در این زمینه اظهار داشت: به نظرم نهاد‌های نظارتی یا نباید در این گونه مسائل دخالت کنند و یا  اگر به لحاظ قانونی نیاز به نظارت و مجوز داریم، قطعا همه باید وارد بازی شویم. امیدوارم به این بلوغ برسیم که نیاز به نظارت ارگان‌های دولتی نباشد.

وی افزود: اگر ارشاد می‌خواهد فیلمی را توقیف کند، نیاز به ادله محکمه پسند دارد. اعمال قانون باید در حق همه یکسان باشد تا همه کارها منصفانه پیش برود. اگر تخلفی هم صورت گرفت، باید برخورد قاطع و قانونی شود.

انتهای پیام/