مجله سورنا: شبکه چهار سیما در آستانه فرارسیدن وفات حضرت خدیجه (س) ویژه برنامه مناسبتی «صراط» را به روی آنتن می برد.

,برنامه مناسبتی،مناسبت های مذهبی،وفات،حضزت زینب

مجله سورنا: پخش ویژه برنامه «صراط» در سالروز وفات حضرت خدیجه (س)

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شبکه چهار سیما، «صراط» در قالب مستند گونه ویژه تمام مناسبت‌های مذهبی و فرهنگی سال تهیه و تولید می‌شود. قسمت جدید این برنامه ویژه وفات حضرت خدیجه (س) روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ساعت ۲۲ به روی آنتن می‌رود.

در بخش مستند این برنامه، با حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مهدی معماریان در خصوص زندگی حضرت خدیجه (س) گفتگو شده است. در آیتم نمایشی این قسمت از «صراط»، نمایش کوتاهی با عنوان «ازدواج» پخش می‌شود. داستان این نمایش در خصوص خانواده ثروتمندی است که با ازدواج دختر خود با یک فرد از طبقه متوسط مخالفت می‌کنند.

در این آیتم نمایشی، محمد ستوده، اکبر دباغیان، مژگان ناصری، اشکان حاج حسنی، اکبر دسترنج، حمید تربتیان و بهرنگ محتشمیان ایفای نقش کرده اند.

بخش شعرخوانی، آیتم جدیدی است که به مجموعه «صراط» اضافه شده است و در ویژه برنامه این هفته، محمدصادق میرصالحیان و فضل الله شیرانی ملقب به سخا درخصوص حضرت خدیجه (س) به شعرخوانی می‌پردازند.

لازم به ذکر است تصویربرداری بخش شعرخوانی در خانه تاریخی مشروطه در اصفهان صورت گرفته است.

«صراط» به تهیه کنندگی امیرحسین عنایتی در گروه فرهنگ و اندیشه شبکه چهار سیما تهیه و تولید می‌شود و محمد ستوده به عنوان مدیر تولید با این مجموعه همکاری می‌کند.

انتهای پیام/