مجله سورنا: حکم راننده لندکروز در شیراز تکذیب شد

,مامور پلیس راهور شیراز,اخبار اجتماعی,راننده لندکروز

مجله سورنا: حکم راننده لندکروز در شیراز تکذیب شد

راننده جنجالی لندکروز که مامور پلیس شیراز را مورد ضرب و شتم قرار داده بود اکنون به ۷ سال نیم حبس و دو سال تبعید به زاهدان محکوم شد.

به گزارش الف، چندی پیش کلیپی با موضوع ضرب و شتم مامور پلیس راهور شیراز در رسانه ها منتشر شد.

 

انتشار این کلیپ به قدری سر و صدا ایجاد کرد که سخنگوی ناجا با انتشار پیامی اعلام کرد که پلیس در صدد دستگیری افرادی است که به مامور پلیس راهور هتاکی کرده اند.

 

آنچه در این کلیپ به چشم می خورد آن بود که لندکروزی واژگون شده و راننده و یکی از همراهان وی افسر پلیس راهوار که مشغول به کمک رسانی به آنها هستند با ادعای اینکه در واژگونی خودرویشان نقش داشته مورد ضرب و شتم قرا می دهند، قضیه به اینجا ختم نمی شود و راننده هتاک وقتی مامور پلیس به بیمارستان منتقل می شود او را دوباره مورد ضرب و شتم قرار داده و عنوان می کند که باعث خاکی شدن کفش ۳ میلیونی او شده است.

 

انتشار این اخبار و تصاویر، پیگیری سریع پلیس را به دنبال داشت تا اینکه چند روز بعد این راننده و همراه وی و کسی که با فیلبمرداری و انتشار آن در فضای مجازی نسبت به ملتهب ساختن فضا اقدام کرده بود شناسایی و دستگیر شدند.

 

«حکم راننده لندکروز جنجالی صادر شد» این خبری است که در فضای مجازی در حال انتشار و پخش است. براساس این خبر حکم این فرد که مامور پلیس در مسیر شیراز - کازرون را مورد ضرب و شتم قرار داده بود،  ۷.۵ سال حبس و ۲ سال تبعید به زاهدان آمده است. همچنین در این خبر ذکر شده که این حکم قابل نظرخواهی است. 

 

این موضوع در حالی است که مرجع قضایی در استان فارس این خبر را به این شکل تائید نکرده و اعلام کرده است که به زودی خبر صحیح و حکم قاطع این فرد از سوی مراجع ذی صلاح و موثق اعلام می شود.