مجله سورنا: آغاز ثبت نام ششمین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه کشور
,برنامه نویسی,تلفن همراه,دانشگاه شریف

مجله سورنا: آغاز ثبت نام ششمین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه کشور

ثبت نام در ششمین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه از امروز، اول مرداد ماه آغاز شده و تا 31مردادماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، ششمین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه کشور طی روزهای 15 تا 17 شهریورماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
این رویداد از معتبرترین مسابقات برنامه نویسی تلفن همراه کشور است و از سال 1392 تا کنون 5 دوره این مسابقات در سطح کشور برگزار شده و تیم های برنامه نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است.

در این مسابقات تیم های 2 تا 4 نفره، 48 ساعت فرصت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند. در کل این مدت تیم ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم های داوری و مشاور به صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم ها نظارت می کنند. در انتها تیم های برتر با نظر داورها به مرحله نهایی راه پیدا می کنند و فرصت دارند تا مجددا برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

شناسایی تیم های برنامه نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده های بکر و خلاقانه و ورود این تیم ها به بازار کار از اهداف اصلی این ماراتن 48 ساعته است.

بر اساس اعلام دانشگاه شریف، ثبت نام در ششمین ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه کشور رایگان است و علاقه مندان تا 31 مردادماه جاری فرصت دارند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام