مجله سورنا: مدل گوشواره طلا بچه گانه دارای طرح های متنوع و فانتزی می باشد که می توانید برای فرزند دلبندتان تهیه کنید همانطورکه می دانید زیورآلات به خصوص گوشواره در زیبایی ظاهری بسیار مؤثر است و جلوه بیشتری به صورت می دهد.

گوشواره برای نوزادان دختر و دختر بچه ها در سنین مختلف استفاده و کاربرد دارد، همچنین مدل گوشواره طلا بچه گانه یک هدیه مناسب برای نوزادان دختر تازه متولد شده می باشد که بیشتر افراد برای هدیه دادن از این گوشواره ها استفاده می کنند در ادامه می توانید طرح های فانتزی و فوق العاده گوشواره بچه گانه طلارا مشاهده کنید که هر یکی زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند.

مجله سورنا: مدل گوشواره طلا بچه گانه با طرح های جدید و زیبا

مدل گوشواره طلا بچه گانه جذاب

مدل گوشواره طلا بچه گانه و فانتزی:

در رابطه با استفاده کردن از گوشواره برای نوزادان نکات مهمی وجود دارد که در این بخش به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد، یکی از این نکات در رابطه با سوراخ کردن گوش نوزاد می باشد برای این کار بهتر است به پزشک مراجعه کنید تا گوش کودک دچار عفونت و حساسیت های پوستی نشود.

مدل سبک و راحتی گوشواره بچه گانه

نوزادان و دختر بچه های در سنین پایین لاله گوش نازک تر و پوستی حساس تر دارند در انتخاب یک گوشواره زیبا و مناسب برای این نوزادان باید از مدل گوشواره هایی که سبک تر می باشند و به راحتی در گوش قرار می گیرند استفاده کنید تا نوزاد دچار مشکل نشود.

مدل گوشواره قفلی بچه گانه

 

ست بچه گانه سرویس طلا

گوشواره جدید و خاص دخترانه

مدل گوشواره طلا حلقه ای بچه گانه

مدل گوشواره قلبی بچه گانه

مدل گوشواره طرح گل بچه گانه

مدل گوشواره نگین الماسی بچه گانه

مدل گوشواره ظریف بچه گانه و زیبا

گوشواره حلقه ای ظریف و طرح دار بچه گانه

ست پروانه ای طلا بچه گانه

سرویس فانتزی طلا بچه گانه

مدل پروانه ای گوشواره دخترانه

گوشواره بچه گانه طرح دلفین

گوشواره طلا بچه گانه با طرح متفاوت

طرح عروسکی گوشواره بچه گانه   

گوشواره نگین کار شده بچه گانه

گوشواره طلا به روز و جدید بچه گانه

گوشواره قشنگ بچه گانه

طرح با مزه گوشواره طلا بچه گانه

گوشواره بچه گانه طرح قلب

گوشواره ظریف و سبک بچه گانه

گوشواره لوکس و گران قیمت بچه گانه

سرویس عروسکی طلا بچه گانه

در انتخاب یک گوشواره مناسب از گوشواره های طلا یا نقره استفاده کنید این نوع گوشواره ها حساسیت های پوستی کمتری ایجاد می کنند و به سلامت گوش شما آسیب وارد نمی کند همچنین مدل های گوشواره طلا دارای جذابیت و زیبایی خاصی است که در سایر گوشواره ها کمتر دیده می شود که در این بخش نمونه هایی از مدل گوشواره طلا بچه گانه را مشاهده کردید از اینکه این مطالب را مطالعه کردید بسیار سپاسگزاریم…