مجله سورنا: در این مطلب تصاویری از انواع مدل ریش کوتاه مخصوص آقایان جذاب را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

ریش یکی از مهم ترین عناصر ظاهری برای آقایان است و اگر شما ریش هایتان را بدرستی اصلاح کنید و فرم دهید زیبایی و جذابیت ظاهری تان افزایش پیدا می کند. مدل ریش کوتاه و ته ریش از انواع مدل های پرطرفدار در بین آقایان در رده سنی مختلف می باشند و شما می توانید با الگوبرداری از این مدل ها ریش هایتان را اصلاح نمایید. 

مدل ریش کوتاه جدید مخصوص آقایان جذاب و به روز

ریش و سبیل آقایان تغییرات شگفت انگیزی را در ظاهر آن ها ایجاد می کند از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل سبیل و ریش هایتان توجه و حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه توجه شما را به چند مدل ریش کوتاه جلب می کنیم که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مجله سورنا: مدل ریش کوتاه و ته ریش برای آقایان خوش تیپ

مدل های ته ریش و ریش کوتاه

ته ریش از انواع مدل های مورد علاقه برای اغلب خانم ها می باشد و اگر شما تمایل دارید ظاهر و چهره ای بی نظیر و مردانه داشته باشید بهتر است ته ریش داشته باشید و این مدل ریش برای آقایانی که ریش های پرپشتی ندارند می تواند انتخابی مناسب و ایده آل باشد و علاوه بر این ته ریش باعث می شود تا ظاهر شما مردانه تر به نظر برسد.
توجه داشته باشید که اگر شما تمایل دارید ته ریش داشته باشید باید ریش هایتان را همیشه آراسته و مرتب نگه دارید تا در همه مکان ها آراسته و تمیزتر به نظر برسید.
مدل ریش کوتاه یکی دیگر از انواع مدل ریش ها برای آقایان است که برای داشتن ریش کوتاه باید ریش هایتان پرپشت باشد و این مدل ریش برای افرادی مناسب است که ریش های آن ها به صورت یکنواخت رشد می کنند.

مدل ریش جدید

ریش زیبا و کوتاه مردانه

ریش مردانه زیبا و جذاب

مدل ته ریش مردانه

مدل ته ریش مردانه

ریش کوتاه و زیبا مردانه

ریش زیبا و جذاب مردانه

ریش مردانه شیک و خاص

مدل ریش جدید مردانه

ریش جدید مردانه

ریش جدید و جذاب مردانه

ریش کوتاه را بهتر است به صورت صحیحی زوایه دهید تا عیب های موجود در صورت شما رفع شود و نقاط مثبت صورتتان بیشتر به نظر برسد. اگر شما دارای صورتی گرد هستید می توانید با کم کردن طول ریش هایتان در اطراف صورت باعث شوید که از گردی صورت شما کاسته شود و صورتتان کشیده و نرمال تر به نظر برسد.
ریش کوتاه برای آقایانی که غبغب دارند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب نمی شود و بهتر است این دسته از آقایان از ریش بلند استفاده نمایند تا فرم صورت آن ها جذاب تر به نظر برسد.

ریش زیبا و جدید مردانه

ریش مردانه جدید

مدل ریش شیک و رسمی

ریش صورت

ته ریش زیبا مردانه

مدل ریش مردانه و ساده

ریش زیبا و جذاب مردانه

ریش صورت شیک و زیبا

مدل سبیل و ریش

ریش کوتاه و جذاب

ریش کوتاه و زیبا مردانه

تصاویری از انواع مدل ریش کوتاه را در این مطلب مشاهده کردید که شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها، ریش هایتان را به زیبایی کوتاه و فرم دهید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.