مجله سورنا: در این مطلب انواع مدل جوراب بافتنی با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل جوراب بافتنی از انواع مدل پوشاک های پرطرفدار برای فصل سرما است و شما می توانید در روزهای سرد زمستان و پاییز برای گرم نگه داشتن پاهایتان از جوراب های بافتنی با طرح و رنگ های متنوع استفاده کنید. 

با نزدیک شدن به فصل سرما بازار خرید پوشاک های زمستانی نظیر پاپوش بافتنی، جوراب بافتنی و شال گردن بافتنی و … گرم می شود که هر یک از این مدل پوشاک های بافتنی در انواع طرح های متنوع بافته می شوند.

مجله سورنا: مدل جوراب بافتنی دخترانه و زنانه با انواع طرح های زیبا و ساده

مدل جوراب بافتنی با زیباترین طرح های مد سال

جوراب بافتنی در انواع رنگ ها و طرح های متنوع موجود است و شما می توانید طرح و رنگ این جوراب ها را با سایر لباس های بافتنی خود ست کنید و شیک پوش تر از همیشه به نظر برسید. در ادامه توجه شما را به چند مدل جوراب بافت جلب می کنیم که امیدواریم از مشاهده این طرح های متنوع نهایت لذت را ببرید.

مدل جوراب های بافتنی ساده و طرح دار

با توجه به اینکه در فصل زمستان گرم نگه داشتن پاها ضروری است بنابراین بهتر است در روزهای سرد و برفی با کمک پاپوش و جوراب های بافتنی پاهای خود را گرم نگه دارید. جوراب های بافتنی با کمک یک میل یا دو میل بافته می شوند که هر کدام از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. جوراب های بافتنی همچنین در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود هستند که انتخاب هر یک از این طرح ها سلیقه ای است.
رنگ جوراب های بافتنی یکی دیگر از نکاتی است که برای شیک پوش به نظر رسیدن بهتر است مورد توجه قرار بگیرد. شما می توانید جوراب های بافتنی را از بین رنگ های خنثی انتخاب کنید تا با سایر لباس ها به راحتی ست شود همچنین می توانید رنگ این مدل جوراب ها را از بین رنگ های تیره و روشن انتخاب نمایید.
جوراب های بافتنی در انواع طرح های ساق بلند و ساق کوتاه بافته می شوند که برای نگه داشتن پاها شما می توانید جوراب های بافتنی ساق بلند را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

جوراب بافتنی ساده

جوراب بافتنی قهوه ای

جوراب طرح دار و زیبا بافتنی

جوراب طرح دار و زیبا بافتنی

جوراب بافتنی ساده و زیبا

مدل جوراب بافتنی دخترانه

جوراب طرح دار و شیک بافتنی

جوراب آبی بافتنی

جوراب زرد بافتنی

جوراب مشکی بافتنی

جوراب بنفش بافتنی

مدل جوراب قرمز بافتنی

مدل جوراب طرح دار و بافتنی

جوراب زنانه بافتنی شیک و طرح دار

جوراب دخترانه و ساق بلند

مدل جوراب زیبا و شیک بافتنی

جوراب ساده بافتنی

جوراب ساده و زیبا بافتنی

جوراب زرد بافتنی دخترانه

جوراب زیبا خاکستری تیره بافتنی

جوراب سبز بافتنی

جوراب بافتنی طرح دار شیک و زیبا

جوراب بافتنی ساده و خاکستری

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا انواع مدل جوراب بافتنی زنانه و دخترانه را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع پوشاک های بافتنی به بخش مدل بافتنی مجله آرگا مراجعه کنید.