مجله سورنا: رنگ مو رز گلد + مدل مو و رنگ رز گل Rose Gold برای دختران مشکل پسند

مجله سورنا: در این بخش رنگ مو رز گلد دخترانه Rose Gold بسیار زیبا را آماده کرده ایم. مدل موهای رنگ رز گلد بسیار پرطرفدار هستند. در میان این مدل های زیبا نکاتی در مورد کوتاه کردن و نگهداری از مو را هم به شما می گوییم.

مدل رنگ مو رز گلد

با دانستن این نکات، زیبایی ظاهری شما بیش از پیش می شود و رنگ موهای شما با مدل موهای شما تناسب پیدا می کند.

داشتن موهای مرتب و اصلاح شده، نشانه نظم و مرتب بودن زندگی است. اصلاح مرتب مو جزیی از برنامه حساب شده زندگی است . فرد می تواند در باقی امور زندگی هم نظم و قانون داشته باشد. فرم مو می تواند نشان دهنده اعتقادات، افکار، رفتارها، وضعیت روانی و گاهی هم موقعیت مانند سربازی و یا زندانی باشد.

حتما ببینید: فرمول رنگ موی شکلاتی روشن و عکس های این رنگ مو

جدیدترین رنگ مو دخترانه

کوتاه کردن مو با دفعات بیشتر، باعث نمی شود که رشد موهای شما هم بیشتر شود. دور ریختن انتهای مو، تاثیر مستقیمی روی رشد موهای شما ندارد. زیرا انتهاب مو تاثیری بر روی فولیکول پوست سر، که تعیین می کنند موها با چه سرعتی و چه مقداری رشد کنند، ندارد. پیرایش مو در واقع، موهای شما را برای رشد، سالم تر نگاه می دارد.

همیشه می توانید موهای خود را بیشتر کوتاه کنید، اگر 100 درصد مطمئن نیستید که می خواهید موهایتان را کوتاه کنید، قسمت کوچکی از مو را که کمتر از مقداریست که در نظر دارید، کوتاه کنید. همیشه فرصت دارید که موهای خ.د را کوتاه کنید پس از مقدار کوتاه تر شروع کنید تا ببینید ابتدا چه احساسی به آن دارید.

گاهی پیرایش موها را به تعویق بیندازید. گاهی فواصل زمانی میان پیرایش موهای خود را تغییر دهید، مثلا بجای مرتب سازی معمول 6 یا 8 هفته ای، وقفه ای 3 یا 4 ماهه بین کوتاه کردن مو ایجاد کنید. زیرا حدودا هر 3 یا 4 ماه انتهاب موها شروع به دو شاخه شدن می کند و موهای شما دچار موخوره می شود و این زمانی است که موهای شما واقعا نیاز به پیرایش دارد.

مدل هایت رنگ موی زنانه رز گلد

بـه گردنتان فکر کنید، آیا با گردنتان آسان هستید؟ بعضی دخترها نیستند! وقتی موهایتان را کوتاه میکنید ، مویی ندارید تا گردنتان را پشتش پنهان کنید.اگر واقعا می خواهید اینکار را انجام دهید، پس انجام دهید

ایجاد لایه، مطابق با جنس مو، زمانی کـه مو های خودرا کوتاه می نمایید، مطابق جنس موهایتان آن ها را خورد نمایید. مو های با جنس مجعد و محکم، با تکه هایی کـه کاملاً متقارن و یکدست نیستند، زیباتر میشوند. در صورتی برای مو های صاف، هر چقدر این تقارن و تباسب حفظ شود، بهتر اسـت.

کوتاهی موها را خودتان انجام ندهید، مـن همیشه موهایم را خودم کوتاه می کنم اما همچین کوتاهی شدیدی را هرگز خودم انجام نمی دهم. بعضی اصلاحات را اگر می توانید انجام دهید اما همیشه بهترین کار این اسـت کـه با یک حرفه ای قبل از شخم زدن مو های تان در دستشویی مشورت کنید.

شامپو نمودن مو قبل از کوتاهی را حذف نمایید، بـه هرحال بعد از کوتاهی، شـما باید مو های خودرا بشویید. پس نیازی نیست کـه دو بار موها و پوست سر خودرا شسته و خشک نموده و بـه انها آسیب بزنید.

نوع موهایتان را درنظر بگیرید، شـما میتوانید با هر نوع جنس مویی، موهایی کوتاه داشته باشید اما بـه موهایتان فکر کنید. مو های مـن در ریشه فر هستند کـه بـه این معناست کـه نمی توانند بـه خوبی دختری با مو های صاف، مدل کوتاه داشته باشند.

بهتر اسـت مو های طبیعی را در حالی کـه خشک هستند پیرایش نمایید، برای خانم هایی کـه مو های با حالت طبیعی دارند بهتر اسـت کـه موهای شان موقع کوتاه شدن خشک باشد. در این حالت نتیجه کار بهتر خواهد بود. البته تشخیص این موضوع رابه آرایشگر خود واگذار نمایید.

عکس خوشگل ترین رنگ موی دخترانه

تمام چتری ها مساوی کوتاه نمیشوند، اگر بـه این موضوع فکر میکنید کـه موهایی با مدل چتری داشته باشید، ابتدا متوجه شوید کـه چـه چیزی برای صورت شـما و جنس مو های شـما بهترین حالت را دارد.چتریهای بلند وباریک، برای صور‎ های مربعی شکل مناسب اسـت، در صورتی کـه چتری کوتاه برای صورت های گرد زیباتر خواهد بود.

مو های کوتاه کار بیشتری می برند، کوتاه کردن موها باعث نمی شود کـه مراقبت از انها آسان تر شود. بلکه نگه داری مناسب از مو های کوتاه، مستلزم مراجعه بیشتر و مرتب تر بـه سالن زیبایی میباشد، تا حالت و سبک مو های شـما در وضعیت مناسبی حفظ شود. بنابر این اگر مو های کوتاهی دارید با توجه بـه رشد موهایتان، در زمان مناسب خود بـه سالن مراجعه نمایید.

اگر مو های خود رابه مقدار کم ودر دوره‎های منظم کوتاه نکنید، موخوره بـه سراغ مو های شـما خواهد آمدبه گزارش مجله مد تاپ ناز اگر بـه صورت مرتب مو های خودرا کوتاه نکنید، موخوره های پایین مو بیشتر شده و بتدریج بـه سمت بالای مو می آیند و باعث شکنندگی و ضعیف شدن مو های شـما می‎ شوند.

مدل های رنگ موی دخترانه Rose Gold

چند گزینه برای مدل کوتاهی مو داشته باشید، وقتی بـه سالن زیبایی مراجعه می نمایید، ممکن اسـت آرایشگر شـما، بشما بگوید کـه این مدل یا حالت خاص، با توجه بـه جنس مو های شـما، برای شـما مناسب نیست، و یا این کـه نیاز بـه نگه داری و کار بیش از آنچه شـما فکر میکردید، خواهد داشت.

آیا تراشیدن موها تأثیر واقعی در رشد و افزایش موها دارد؟ پاسخ منفی اسـت و تراشیدن تنها باعث قطع ساقه مو می گردد و نقشی در پیش گیری از ریزش مو و یا افزایش تعداد موها ندارد البته دو نکته در این مورد قابل ذکر اسـت: یکی این کـه نوک مو های بلند بتدریج نازک می شود ولی وقتی مویی تراشیده میشود.

هنگام تراشیدن موها، نوک آن بطور ناگهانی قطع شده و حالت زبر و برنده ای پیدا می کند کـه بنظر می رسد موهاضخیم تر شده اسـت در حالیکه قطر واقعی آن تغییری نکرده اسـت. نکته دوم آن کـه کوتاه کردن موها باعث کاهش آسیب های محیطی بـه ساقه مو میشود ودر نتیجه در مواقعی کـه ریزش مو ناشی از کشش و یا شکستن ساقه مو باشد کمک میکند.

 

بیشتر ببینید: مدل رنگ مو و رنگ و مش سال 2019

 

با رعایت کردن نکاتی که در بالا ذکر کردیم شما ظاهر بهتر و زیباتری خواهید داشت.

تعداد رای: 0 و امتیازات: 0