مجله سورنا: Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

جدیدترین مدل لباس خواستگاری ۲۰۱۹ زیبا و سنگین

لباس خواستگاری و نحوه پوشش و مدل آن در این روزمهم برای هر دختری بسیار خاص و هیجان انگیز است و دختر خانما دوست دارند که در این بخصوص و سرنوشته ساز عالی و بی نقص به نظر بیایند.

مجله سورنا: مدل لباس خواستگاری | جدیدترین مدل لباس خواستگاری 2019 زیبا و سنگین

مدل لباس خواستگاری

در این روز حساس پوشیدگی و حجاب بیشتر یا کمتر و یا چادر سر کردن و روسری و شال گذاشتن کاملاَ بستگی به خانواده شما و داماد دارد.

لباس خواستگاری پوشیده

میتوانید چادر سفید سر کنید و یا اگر در حالت عادی چادر نمی پوشید لزومی ندارد که چادر سفید سر کنید.اما برای عروس های چادری و محجبه یک چادر نو و روشن با یک روسری رنگ ملایم پوشش مناسبی است

پیشنهادی: مدلهای جدید لباس مجلسی سفید

 

 

 

مدل لباس مراسم نامزدی

این مراسم چون یا مهمانی های معمولی فرق دارد دور و بر شلوار جین نروید و این یک روز را دور شلوار جین خط بکشید.

شلوارهای پارچه ای و کتان که بیش از حد تنگ نیستند از لباس های مناسب هستند و با کت یا لباسی که از نظر رنگی یکدیگر را تکمیل کنند برازنده شماست.

مدل لباس بله برون

دقت کنید که اگر لباستان شما از نظر خانواده داماد نامناسب باشد ممکن است بعدها مشکلات زیادی برایتان پیش آید و در آینده مشکل ساز  و یا حتی خواستگاری به هم بخورد، پس بهتر است که نظر هر دو طرف را در ذهن تان داشته باشید و حساب شده لباس تان را انتخاب کنید

شومیز و دامن یکی از بهترین و دخترانه ترین انتخاب ها است، فقط دقت کنید بلندی دامن تان به قدری نباشد که جلوی دست و پای تان برای پذیرایی را بگیرد، بهتر است قد دامن تان کمی بالاتر از مچ پاهایتان باشد.

مدل کت و دامن نیز یک انتخاب رسمی برای روز خواستگاری است و می توانید کت و دامن مناسبی که در آن راحت هستید پیدا کرده اید.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.