مجله سورنا: در این مطلب تصاویری از انواع مدل مانتو کیمونو مخصوص خانم ها و دختران جوان خوش سلیقه و جذاب را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل مانتو کیمونو از انواع مانتوهای مناسب برای روزهای گرم تابستان می باشد و اگر شما تمایل دارید در روزهای گرم سال پوششی مناسب و در عین حال زیبا داشته باشید بهتر است این طرح مانتو را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل مانتو کیمونو با طرح های کوتاه و بلند

مانتو کیمونو به صورت راحت و گشاد دوخته می شود به همین دلیل است که خانم ها با پوشیدن این طرح مانتو احساس راحتی بیشتری خواهند داشت و بدن شان نیز در روزهای گرم سال خنک تر نگه داشته می شود. در مطالب قبلی مدل مانتوی آستین کیمونو و مدل مانتو خفاشی را مشاهده کردید در ادامه این مطلب تصاویری از انواع مدل مانتو کیمونو را در گردآوری کرده ایم که امیدواریم از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

مجله سورنا: مدل مانتو کیمونو جدید و شیک با طرح های جذاب برای خانم های خوش پوش

طرح های مانتو کیمونو زنانه و دخترانه

برای دوخت مانتو کیمونو از پارچه های ساده و طرح دار استفاده می شود و اغلب جنس پارچه این مانتو از بین پارچه ابریشم و حریر انتخاب می شود زیرا این پارچه ها خنک تر هستند و برای روزهای گرم سال می توانند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شوند.
مانتوهای کیمونو برش و دوخت خاصی دارند به همین است که این طرح مانتوها دارای تن خور مناسب و زیبایی هستند و افراد با فرم اندام مختلف می توانند از این طرح مانتوها استفاده نمایند.
مانتوهای کیمونو به صورت مجلسی و اسپرت دوخته می شوند و شما می توانید از طرح های اسپرت مانتو کیمونو برای استفاده روزمره خود در مکان های مختلف استفاده نمایید. مانتو کیمونو مجلسی نیز برای شرکت در مهمانی ها و مجالس مختلف انتخابی مناسب و ایده آل است.

مانتو سفید کیمونو

مدل مانتوی کوتاه کیمونو

مدل مانتو تابستانی

مدل مانتوی بلند آستین کیمونو

مدل مانتوی زنانه

مدل مانتوی زیبا و شیک کیمونو

مدل مانتوی کیمونو

مانتو زنانه بلند

مدل مانتوی کیمونو سه رنگ

مانتو کیمونو کوتاه

مانتو مجلسی کیمونو

مانتو مشکی و خاکستری کیمونو

مانتو کوتاه کیمونو

مانتو کیمونو همچنین در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود است که انتخاب طرح و رنگ پارچه آن بستگی به فرم اندام و سایر ویژگی های ظاهری شما دارد. اگر تمایل دارید مانتویی به روز و خاص داشته باشید بهتر است مانتوهای کیمونو طرح دار را برای پوشیدن انتخاب نمایید همچنین مانتوهای آستین کیمونو با طرح ساده برای خانم هایی که تمایل دارند ظاهر و تیپی ساده داشته باشند انتخابی مناسب محسوب می شوند.
انتخاب رنگ مانتو کیمونو نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر شما رنگ مانتو را بدرستی انتخاب کنید شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر خواهید رسید.
مانتوهای کیمونو رنگ تیره برای خانم ها با فرم اندام مختلف مناسب هستند و مانتوهای کیمونو رنگ روشن برای خانم ها با فرم اندام لاغر و متناسب می توانند انتخابی ایده آل باشند.
توجه داشته باشید که اگر شما تمایل دارید در روزهای گرم سال احساس خنکی بیشتری داشته باشید بهتر است رنگ مانتو کیمونو را از بین رنگ های روشن و شاد انتخاب نمایید.

مانتو کیمونو دو رنگ

مدل مانتوی کیمونو رنگ روشن

مدل مانتوی کوتاه

مدل مانتوی کیمونو اسپرت

مانتو مجلسی کیمونو

مانتو طرح دار کیمونو

مدل مانتو تابستانی گلدار

مدل مانتوی زیبا و کوتاه زنانه

مدل مانتوی کیمونو بلند

مانتو کیمونو صورتی و مجلسی

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل مانتو کیمونو آشنا شدید که امیدواریم از مشاهده این طرح ها نهایت لذت را ببرید و بتوانید با الگوبرداری از آن ها مانتو با تن پوش و رنگی مناسب را برای پوشیدن انتخاب نمایید.