مجله سورنا: در این مطلب انواع مدل های پیراهن مردانه اسپرت و مجلسی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.

پیراهن های مردانه از انواع لباس های ضروری برای آقایان محسوب می شوند. پیراهن مردانه در انواع مدل های ساده و طرح دار موجود است و شما می توانید از بین این طرح های متنوع پیراهن با تن پوش زیبا و بی نظیری را برای خود انتخاب کنید.

مدل پیراهن برای آقایان اگر بدرستی انتخاب شود شما شیک پوش و خوش تیپ از همیشه به نظر می رسید بنابراین بهتر است آقایان در رده سنی های مختلف در انتخاب مدل و رنگ پیراهن خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهند.

مجله سورنا: مدل های پیراهن مردانه جدید در انواع طرح های مجلسی و اسپرت

مدل پیراهن مردانه با جدیدترین طرح های مد سال

پیراهن مردانه در انواع مدل پیراهن های مردانه اسپرت و پیراهن های مردانه مجلسی و رسمی موجود هستند و شما می توانید با توجه به مکانی که قرار است پیراهن را در آنجا بپوشید طرح و رنگ آن را انتخاب کنید.

مدل پیراهن های مردانه مجلسی و اسپرت

پیراهن اسپرت مردانه از انواع مدل پیراهن های بی نظیر و پرطرفدار در بین آقایان است و اگر شما به تیپ اسپرت علاقه مند هستید بهتر است پیراهن های اسپرت را برای پوشیدن انتخاب کنید. پیراهن های مردانه اسپرت در انواع رنگ های متنوع روشن و تیره موجود هستند که بهتر است آقایان رنگ پیراهن خود را با توجه به رنگ پوست و فرم اندام شان انتخاب نمایند. پیراهن های اسپرت رنگ تیره برای آقایان با فرم اندام چاق و درشت انتخابی مناسب هستند و پیراهن های مردانه با رنگ روشن برای آقایان با فرم اندام لاغر و متناسب می توانند ایده آل و مناسب باشند توجه داشته باشید که آقایان چاق می توانند از پیراهن های رنگ روشن نیز در صورت تمایل استفاده نمایند.

پیراهن اسپرت مردانه

پیراهن ساده مردانه

پیراهن طرح دار مردانه

پیراهن اسپرت مردانه

پیراهن اسپرت شیک و دو رنگ

پیراهن زیبا مردانه

مدل های پیراهن شیک مردانه

پیراهن سفید و مشکی مردانه

پیراهن طرح دار مردانه

پیراهن طرح دار و شیک مردانه

پیراهن زیبا و طرح دار مردانه

پیراهن های مردانه مجلسی یکی دیگر از انواع طرح های پیراهن های مردانه است و از این مدل ها برای مجالس عروسی و رسمی استفاده می شود و اغلب این مدل پیراهن ها را آقایان با کت و شلوار می پوشند. پیراهن های مجلسی مردانه دارای یقه و مدل های ساده و خاصی هستند و اگر شما تمایل دارید در مجالس و جلسات رسمی ظاهری مناسب و ایده آل داشته باشید بهتر است این مدل پیراهن ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل پیراهن ساده و بی نظیر مردانه

 

مدل پیراهن شیک و مجلسی مردانه

پیراهن های ساده مردانه

 

پیراهن ساده و جذاب مردانه

   

پیراهن مشکی مردانه

    

پیراهن شیک و بی نظیر مردانه

پیراهن زیبا و خاص مردانه

  

پیراهن طرح دار مردانه

مدل پیراهن ساده و شیک مردانه

   

مدل پیراهن مردانه طرح دار

مدل پیراهن ساده و شیک مردانه

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل پیراهن مردانه با جدیدترین طرح و رنگ های مد سال آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند و از مشاهده آن ها نهایت لذت را ببرید.